اطلاعیه سازمان حج درباب تكمیل ظرفیت كاروانهای حج

اطلاعیه سازمان حج درباب تكمیل ظرفیت كاروانهای حج كار در محل: اطلاعیه سازمان حج و زیارت درباب ثبت نام اولویتهای ذخیره به جهت تكمیل ظرفیت كاروانهای حج تمتع ۱۳۹۹ اعلام گردید.


به گزارش كار در محل به نقل از مهر، اولویت های نیمه دوم اردیبهشت و خرداد ماه سال ۱۳۸۶ هم می توانند در ظرفیت خالی كاروانهای حج نام نویسی نمایند.

متن كامل اطلاعیه سازمان حج و زیارت به شرح ذیل است: نظر به وجود ظرفیت خالی در كاروانهای حج تمتع سال ۱۳۹۹ در بعضی شهرها و شهرستانها، بدینوسیله به منظور تكمیل ظرفیت های مذكور از دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع تاریخ ۱۶ اردیبهشت ماه سال ۱۳۸۶ لغایت ۳۱ خرداد ماه سال ۱۳۸۶ بعنوان اولویتهای ذخیره برای تكمیل ظرفیت ها دعوت به عمل می آید تا از روز چهارشنبه مورخ ۲۷ فروردین ماه سال ۱۳۹۹ ساعت ۱۰ بامداد جهت ثبت نام در یكی از كاروانهای دارای ظرفیت خالی به سامانه http: //hajreserve.ir رجوع و نسبت به نام نویسی اقدام نمایند.

ودیعه گذاران در صورتیكه تابحال در فراخوان عمومی تكمیل و بروز رسانی اطلاعات مشاركت نكرده اند می بایست ابتدا با رفتن به سامانه فوق نسبت به تكمیل و به روزرسانی اطلاعات خویش اقدام و بعد از دریافت كد رهگیری سایر مراحل رزرو و ثبت نام را دنبال نمایند. بدیهی است امر ثبت نام متقاضیان از محل اولویت های ذخیره فوق الذكر بعد از تكمیل ظرفیت خالی كاروان ها در هریك از شهر یا شهرستان ها آخر می پذیرد.


منبع:

1399/01/25
23:43:34
5.0 / 5
3164
تگهای خبر: ثبت نام , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است