مدیرعامل شركت بهره برداری متروی تهران:

اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی با همكاری مسافران امكان پذیر است

اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی با همكاری مسافران امكان پذیر است به گزارش كار در محل مدیرعامل شركت بهره برداری متروی تهران و حومه از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی با نصب نشانه هایی در مترو پایتخت اطلاع داد.


به گزارش كار در محل به نقل از مهر، فرنوش نوبخت با اشاره به استقبال شهروندان از مترو برای سفرهای درون شهری اظهار داشت: محل نشستن و ایستادن مسافران در قطارها، پله برقی ها، مقابل باجه های فروش بلیت و دستگاه های خودپرداز در ایستگاه های خطوط مترو را علامت گذاری كرده ایم و این نشانه ها به صورتی نصب خواهند شد كه دقت مسافران را برای رعایت فاصله اجتماعی جلب نماید. وی همینطور از تهیه بنرها و پوسترهایی با مبحث رعایت فاصله اجتماعی اطلاع داد و اظهار داشت: این طرح ها در تمامی ایستگاه ها و خطوط هفتگانه مترو نصب شده اند. مدیرعامل شركت بهره برداری متروی تهران و حومه اضافه كرد: اگر پروتكلی برای تردد در سطح شهر و یا ممانعت برای خروج از منازل وجود نداشته باشد استفاده از مترو هم همانند دیگر وسایل حمل و نقل عمومی انجام می گیرد و تعداد مسافران هم روز به روز افزایش می یابد، خاطرنشان كرد: ما نمی توانیم مانع استفاده شهروندان از مترو شویم یا برای این مورد مأمور پیشبینی نماییم و تنها راه اجرای موفق این طرح همكاری شهروندان و مسافران در مترو رعایت فاصله اجتماعی است. نوبخت با اشاره به اینكه ما در شركت بهره برداری مترو برای اجرای طرح رعایت فاصله اجتماعی با نصب بر چسب هایی تلاش كرده ایم تا این حساسیت را در میان شهروندان و مسافران ایجاد نماییم كه حداقل اگر مجبور به بیرون آمدن از خانه و استفاده از مترو هستند فاصله ایمنی و بهداشتی را رعایت نمایند تا از انتقال ویروس كرونا جلوگیری شود.
نوبخت خاطرنشان كرد: تمهیداتی همچون ضدعفونی قطارها، ایستگاه ها و پایانه ها هر روز در چندین نوبت و به صورت مستمر برای مقابله با ویروس كرونا انجام می شود، ولی رعایت موضوعات بهداشتی توسط خود مسافران بسیار حائز اهمیت می باشد. او تصریح كرد: با عنایت به تصمیم حضور ۵۰ درصدی كاركنان ادارات در ایام آینده با افزایش مسافر روبرو می باشیم و با عنایت به این كه مترو وسیله حمل و نقل انبوه بر است و شرایط آن با سایر وسایل حمل و نقل عمومی متفاوت می باشد باید رعایت فاصله اجتماعی توسط شهروندان مورد توجه قرار گیرد. امیدوارم مسافران مترو با آموزش هایی كه این روزها از راه مختلف عرضه كرده شده هوشمندانه خودشان فاصله اجتماعی را رعایت نمایند.

1399/01/20
19:26:25
5.0 / 5
3165
تگهای خبر: سفر , شركت , شهروندان , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است