در گزارش كار در محل؛

نظارت بربوستانهای پایتخت درروز طبیعت

نظارت بربوستانهای پایتخت درروز طبیعت به گزارش كار در محل مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران اظهار داشت: تمامی دو هزار و ۲۶۸ بوستان محله ای، منطقه ای، فرامنطقه ای و جنگلی تعطیل می باشد و در این مدت مردم همكاری خوبی با ما داشته اند.علی محمد مختاری در گفت و گو با خبرنگار مهر در پاسخ به این پرسش كه چه اقداماتی برای عدم حضور شهروندان تهرانی در فضاهای سبز پایتخت پیشبینی شده است، اظهار داشت: قبل از رسیدن روز طبیعت از راه رسانه های گروهی اعلام گردید بوستان های شهری و جنگلی سراسر شهر تهران تعطیل می باشد و از پذیرش شهروندان معذور هستیم و پلاكاردهایی در بوستان ها و اطراف آن نصب كردیم در خصوص اینكه برای جلوگیری شیوع كرونا و حفظ سلامتی شهروندان از پذیرش آنها در بوستان ها معذوریم و باید در خانه ها بمانیم.
وی تصریح كرد: در خلال این مدت نگهبانان پارك ها كنترل لازم را در این حوزه انجام داده اند، نیروهای شهرداری و نیروهای انتظامی هم همكاری لازم را در مورد بوستان ها و پارك های محلی و جنگلی اطراف تهران انجام داده اند.
وی تصریح كرد: شهرداری تهران بر مبنای مصوبه ستاد ملی مبارزه با كرونا از شهروندان درخواست نمود طی این مدت در بوستان ها حاضر نشوند كه خوشبختانه نهایت همكاری از جانب شهروندان در این حوزه انجام شد.
وی در پاسخ به پرسش دیگری در خصوص اینكه حضور اندك برخی شهروندان را در بعضی بوستان های پایتخت شاهد بودیم اظهار داشت: همكاری در این حوزه از جانب شهروندان بالا بوده است و اگر مواردی مشاهده شده نگهبانان پارك تذكر داده و تا امروز مشكلی در این حوزه نداشته ایم.
وی تصریح كرد: ۲ هزار و ۲۶۸ بوستان محله ای، منطقه ای، فرامنطقه ای و جنگلی در شهر وجود دارد كه از زمان اعلام ستاد ملی مبارزه با كرونا تعطیل شده است.

1399/01/12
21:31:01
5.0 / 5
3126
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است