رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران:

محوطه و خیابان های اطراف آسایشگاه كهریزك ضد عفونی می شود

محوطه و خیابان های اطراف آسایشگاه كهریزك ضد عفونی می شود به گزارش كار در محل رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران اظهار داشت: بر مبنای تصمیمات اتخاذ شده و دستور شهردار، عملیات ضدعفونی محوطه و خیابان های اطراف آسایشگاه را هر 72 ساعت یكبار انجام می شود.


به گزارش كار در محل به نقل از مهر، مسعود حمزه ای امروز با حضور در آسایشگاه كهریزك تلاش ها و خدمات پرسنل آسایشگاه را مورد تقدیر قرار داد و اظهار داشت: در آستانه فرا رسیدن عید نوروز و حلول سال نو، با همت شهرداری و عنایت دكتر حناچی شهردار تهران، هدیه شهروندان معزز تهرانی تقدیم قدوم پاك و با صلابت پرستاران، پدریاران و مادریاران آسایشگاه سالمندان كهریزك شد با امید آنكه در این روزهای سخت، اندك لبخندی برلبان و بارقه امیدی در قلب و توان باردیگر ای را برای خدمت این بزرگواران به مددجویان آسایشگاه شاهد باشیم. وی ادامه داد: باتوجه به انتشار ویروس كرونا، شرایط خاصی در كشور به وجود آمده است كه این شرایط در مراكزی همچون آسایشگاه سالمندان كهریزك ویژه و استثنایی است.
حمزه ای با اشاره به اینكه یكی از دغدغه های بزرگ مدیران آسایشگاه موضوع ضد عفونی این مجموعه است، اظهاركرد: برمبنای تصمیمات اتخاذ شده و دستور شهردار، مقرر شد تا سازمان آتش نشانی شهرداری تهران عملیات ضدعفونی محوطه و خیابان های اطراف آسایشگاه را هر ۷۲ ساعت یكبار انجام دهد. در این بازدید كه رحمان نژاد معاون خدمات شهری سازمان بازرسی، موسوی معاف سرپرست سامانه ۱۸۸۸، كیانی معاون عملیات سازمان آتش نشانی و غلامی نسب مدیر منطقه عملیاتی آتش نشانی نیز حضور داشتند، پور فهیم معاون سلامت و توانبخشی و رضایی معاون اجرایی آسایشگاه كهریزك ضمن تشكر از همكاری و كمك شهرداری در پیشگیری و مقابله با ویروس كرونا توضیحاتی درباب وضعیت مجموعه، مددجویان و پرسنل آسایشگاه عرضه كرده و بیان كرد: از همان ابتدای اعلام خبر مشاهده ویروس در كشور، از تردد خیرین جلوگیری و سخت گیری ها و كنترل های لازم در رفت و آمد به داخل مجموعه كهریزك صورت گرفت. رئیس سازمان بازرسی همین طور همزمان با آخرین پنجشنبه سال، با حضور در بهشت زهرا (س) وضعیت این مكان را از نظر میزان ازدحام بررسی كرد و از همكاری خوب شهروندان در عدم مراجعه به آرامستان ها و پیش گیری از ازدحام تشكر كرد.

1399/01/02
23:27:41
5.0 / 5
3538
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است