حجت نظری به شهرداری تهران تذكر داد

خانه موزه آیت الله طالقانی راه اندازی شود

خانه موزه آیت الله طالقانی راه اندازی شود كار در محل: عضو كمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران نسبت به تاخیر در ایجاد خانه موزه طالقانی به شهرداری تذكر داد.به گزارش كار در محل به نقل از مهر، حجت نظری در جلسه روز یكشنبه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینكه هفتم اسفند سالروز برگزاری نخستین دوره انتخابات شورا را داشتیم، اظهار داشت: خوب است یادی بكنیم از مرحوم آیت الله طالقانی، معمار نهاد شورا در جمهوری اسلامی.
وی در ادامه در مورد خانه موزه مرحوم آیت الله طالقانی به شهرداری تهران تذكر داد و اظهار داشت: خانه آیت الله طالقانی از طرف خانواده آن مرحوم و برای ایجاد خانه موزه به شهرداری هبه شد، اما متاسفانه این خانه امروز با عنوان كتابخانه فعالیت می كند و بارها هم خانواده مرحوم آیت الله طالقانی این مساله را اعلام نموده اند كه این هبه برای ایجاد خانه موزه ایشان بوده كه در منظور خودش مورد بهره برداری قرار نگرفته است.
عضو كمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران اضافه كرد: ما در ۲۳ اسفندماه ولادت آیت الله طالقانی را در پیش داریم كه امیدوارم شهرداری بتواند تا آن زمان برای تبدیل خانه موزه آیت الله طالقانی زمینه سازی كند. پیشنهاد می كنم قسمتی از این خانه هم بعنوان موزه شورای شهر و تاریخ شورا در تهران فعالیت كند.


منبع:

1398/12/11
14:23:19
5.0 / 5
3584
تگهای خبر: شهرداری , شورا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است