مخبر خبر داد؛

تولید بیشتر از ۱۰۰ هزار محلول و ۳۵ هزار ژل ضدعفونی كننده

تولید بیشتر از ۱۰۰ هزار محلول و ۳۵ هزار ژل ضدعفونی كننده به گزارش كار در محل رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) اظهار داشت: هم اكنون در كارخانه های زیر مجموعه ستاد اجرایی در هر شیفت 100 هزار محلول و 35 هزار ژل در حال تولید است و تا رفع نیاز، تولید ادامه خواهد داشت.به گزارش كار در محل به نقل از مهر، بامداد امروز محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در مراسم راه اندازی كال سنتر با ۲۰۰۰ خط همزمان برای مشاوره در ارتباط با ویروس كرونا، واردات ۵۰ میلیون ماسك، تغییر خط تولیدات دارویی شركت های تحت مدیریت ستاد به تولید مواد ضد عفونی كننده و اعزام تیم های كاروان سلامت به استان قم و گیلان)، اظهار نمود: ان شاالله به زودی این مرحله نیز دفع بلا خواهد شد چونكه كشور ما باتوجه به توانمندی هایی كه دارد شكست نخواهد خورد.
مخبر با اشاره به اینكه یكی از اقداماتی كه انجام شد این بود كه خط تولید هر سه كارخانه تولید دارو، البرز دارو و سبحان دارو را عوض كردیم، اضافه كرد: هم اكنون در هر شیفت ۱۰۰ هزار محلول و ۳۵ هزار ژل در حال تولید است و تا رفع نیاز مردم تولید ادامه خواهد داشت.
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام اظهار داشت: در ۴۸ ساعت گذشته به سفارش وزیر بهداشت قرارداد تولید ۵۰ میلیون ماسك را منعقد كردیم كه محموله اول آن فردا در تهران خواهد بود.
او با اشاره به اینكه قرارداد تولید ۳.۵ میلیون ماسك N۹۵ كه مخصوص پزشكان است را منعقد كردیم، اظهار داشت: ظرف چند روز آینده كمبود بین تولید و نیاز مردم مرتفع خواهد شد.
مخبر افزود: ستاد اجرایی دخالتی در توزیع و ارزش گذاری ندارد و تنها مسئولیت واردات آنرا دارد كه در نهایت تحویل وزارت بهداشت خواهد شد.
رئیس ستاد اجرایی اظهار داشت: قرارداد تولید یك میلیون دست لباس پزشكان نیز منعقد شده است كه ظرف ۳ الی ۴ روز آینده این لباس ها نیز در تهران تحویل وزارت بهداشت خواهد شد.
مخبر با اشاره به اینكه ۶ كاروان سلامت به قم و ۴ كاروان سلامت به گیلان با تمام تجهیزات مقابله با كرونا اعزام شدند، اظهار داشت: ۸۰ پزشك این كاروان ها را پشتیبانی می كنند.
مخبر افزود: مشاوره ها و درمان های تله مدیسین در دو شهر قم و گیلان در حال انجام می باشد.
وی با اشاره به اینكه راه اندازی دو كارخانه در تهران در دستور كار است، اظهار داشت: كه این دو كارخانه ماسك های N۹۹ را ایجاد خواهدنمود و در نهایت تحویل مردم خواهیم داد.
مخبر اظهار داشت: ضمن تاكید بر این نكته كه ستاد هیچ نقشی در قیمت گذاری و توزیع این محصولات نخواهد داشت و صرفاً تحویل وزارت بهداشت خواهد شد، افزود متعهد خواهیم بود تا زمان رفع نیاز مردم تولیدات را انجام دهیم تا كمبود آن با بیان وزارت بهداشت مرتفع شود.
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام با اشاره به اینكه دو روز گذشته جلسه ای با تولیدكنندگان ماسك و مواد ضد عفونی كننده برگزار شد، اظهار داشت: كمبودهای آن حل و یا در حال حل شدن است.


منبع:

1398/12/08
10:13:34
5.0 / 5
4174
تگهای خبر: تولید , شركت , قیمت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است