عضو شورای شهر اهواز:

حدود ۶ ماه از مطالبه های كارگران شهرداری اهواز پرداخت نشده است

حدود ۶ ماه از مطالبه های كارگران شهرداری اهواز پرداخت نشده است به گزارش كار در محل عضو شورای شهر اهواز اظهار داشت: حدود 6 ماه از مطالبه های كارگران شهرداری اهواز پرداخت نشده و باید برای حل این مشكل چاره ای اندیشیده شود.به گزارش كار در محل به نقل از مهر، محمدرضا ایزدی عصر امروز سه شنبه در جلسه علنی شورای شهر اهواز اظهار نمود: برخی كارگران به شورا می آمدند و ادعای مطالبه های خودرا می كردند.
عضو شورای شهر اهواز اضافه كرد: حدود ۶ ماه از مطالبه های آنها و ۶ ماه از حقوقشان نیز پرداخت نشده است؛ این ۶ ماه بابت سال های ۹۵ و ۹۴ بوده است؛ یعنی بابت اینكه شورای پنجم آغاز به كار كرده هر ماه حقوق پرداخت كرده است.
ایزدی بیان كرد: به رغم اینكه امسال ۳۸ درصد افزایش حقوق داشتیم اما باز هم از ۹۰۰ میلیون تومان ماهانه به یك میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان پرداخت شده اما پیمانكار حدود ۶ ماه را طلب كار است و كارگران هم نیز ۶ ماه است كه حقوق نگرفته اند.
وی افزود: متأسفانه با این شرایط به سبب ساخت وساز نبودن و درآمدی كه شهرداری دارد طی دو، سه سال قبل متأسفانه مطالبات پیمانكار و به تبع آن كارگران پرداخت نشده است.
عضو شورای شهر اهواز اشاره كرد: به سبب درآمد كم شهرداری كه دارد آن ساخت و سازهایی كه متأسفانه كاهش یافته است، شهرداری نمی تواند بدهی های گذشته را پرداخت كند.
وی درانتها اظهار داشت: كارگر اگر روزی نتواند نانی بگیرد و به خانه ببرد، جواب زن و بچه خودرا چه باید بدهد؟ باید برای حل این مشكل چاره ای اندیشیده شود؛ حالا پنج روز است در محله های منطقه یك نظافت صورت نگرفته و با وضعیت بدی روبه رو هستیم و مناطق دیگر هم كارگرها اعتصاب كردند و باید برای این امر چاره ای اندیشیده شود.


منبع:

1398/11/10
23:57:14
5.0 / 5
4705
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است