سازمان زیبا سازی شهر تهران منتشر كرد؛

فراخوان طراحی گرافیك به دنبال شهادت سردار سلیمانی

فراخوان طراحی گرافیك به دنبال شهادت سردار سلیمانی كار در محل: سازمان زیباسازی شهر تهران به دنبال شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی فراخوانی به منظور طراحی گرافیك منتشر گردید.


به گزارش كار در محل به نقل از مهر، برزین ضرغامی ضمن عرض تسلیت شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: سازمان زیباسازی شهر تهران در نظر دارد برای ساماندهی فضای شهری متناسب با سوژه شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اقدامات ویژه ای ارائه نماید. وی ادامه داد: از طراحان گرافیك سراسر كشور دعوت می شود آثار خودرا با لحاظ نمودن شرایط و خاصیت های مطرح در فراخوان، به این سازمان ارسال نمایند.

ضرغامی شركت برای تمامی هنرمندان و علاقه مندان سراسر كشور و تكنیك آزاد را از شرایط عمومی شركت در این فراخوان اعلام نمود و افزود: آثار منتخب روی تابلوهای تبلیغات محیطی سطح شهر به نمایش درمی آیند. بدین سبب از طراحان درخواست می شود به خاصیت ها و مؤلفه های طراحی برای تابلوهای شهری نظیر بیلبورد، استرابورد، عرشه پل ها و … توجه داشته باشند. آدرس دبیرخانه: تهران، خیابان مفتح جنوبی، نبش خیابان شیرودی، سازمان زیباسازی شهر تهران، طبقه سوم، مدیریت تبلیغات فرهنگی
تلفن: ۹۶۰۴۴۱۴۲ - ۰۲۱ علاقه مندان می توانند برای كسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی www.zibasazi.ir بازگشت كنند.


منبع:

1398/10/14
14:05:17
5.0 / 5
4568
تگهای خبر: اینترنت , سازمان , شركت , مدیر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است