در گزارش كار در محل اعلام شد؛

جزئیات نحوه اقدام متقاضیان كمك معیشتی كه یارانه نقدی نمی گیرند

جزئیات نحوه اقدام متقاضیان كمك معیشتی كه یارانه نقدی نمی گیرند كار در محل: سخنگوی ستاد شناسایی حمایت معیشتی، جزئیات نحوه بازگشت متقاضیان كمك معیشتی كه در لیست یارانه بگیران قرار ندارند، را اعلام نمود.حسین میرزایی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره زمان ثبت نام متقاضیان یارانه معیشتی كه در لیست «دریافت كنندگان یارانه نقدی» نیستند، گفت: افرادی كه در لیست یارانه بگیران نبودند و به تبع آن، حمایت معیشتی نیز دریافت نكرده اند، باید طی فرآیندی كه اعلام می شود، وارد چرخه ثبت نام شوند.
سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان حمایت معیشتی با اشاره به اینكه ۶۶۶ هزار و ۷۷۴ نفر از افرادی كه یارانه نقدی دریافت نمی كردند و مشمول یارانه معیشتی نیز نشده بودند، كد ملی خود خودرا با شماره #۶۳۶۹* ثبت كرده اند، اضافه كرد: افرادی كه یارانه نقدی دریافت نمی كنند، دو گروه از جامعه هستند؛ به این معنا كه گروه نخست، افرادی هستند كه در سال ۹۳ اطلاعات خانوار خودرا برای دریافت یارانه نقدی در سامانه مربوطه ثبت كرده بودند كه بر این اساس، اطلاعات این خانوارها در سامانه وجود دارد.
وی افزود: مراتب بوسیله پیامك، به این افراد اطلاع رسانی شده تا از دهم دیماه، به سامانه hemayat.mcls.gov.ir بازگشت كنند.
میرزایی اضافه كرد: گروه دیگری از متقاضیان، یارانه نقدی و یارانه معیشتی دریافت نمی كنند؛ اما هیچگاه اطلاعات خودرا ثبت نكرده اند؛ بدین سبب این گروه از سرپرستان خانوار، اگر كد ملی خودرا در سامانه *۶۳۶۹# ثبت كرده و به صورتی درخواست خودرا اعلام نموده باشند، حتما دارای شماره موبایل بوده كه به این افراد با ارسال پیامك اعلام می نماییم كه به یكی از دفاتر پلیس به اضافه ۱۰ بازگشت كنند.
وی همین طور اظهار داشت: در عین حال كد ملی گروهی از افرادی مانند زوج های جوان كه یارانه نقدی و یارانه معیشتی نمی گیرند و با كد دستوری #۶۳۶۹* نیز كد ملی خودرا هم ثبت نكرده باشند را استخراج می نماییم و طبق زمان بندی مشخص، نحوه بازگشت و ثبت نام را به آنها اعلام خواهیم كرد.
سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان حمایت معیشتی اشاره كرد: همه این پروسه فقط برای دریافت یارانه معیشتی است و ارتباطی با یارانه نقدی ندارد. مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی نماید.
فایل آنرا از اینجا دانلود كنید: video/webm


منبع:

1398/10/02
23:56:07
5.0 / 5
4417
تگهای خبر: ثبت نام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است