برای حل برخی مسائل انجام شد؛

امضای تفاهم نامه بنیاد مستضعفان و شهرداری تهران

امضای تفاهم نامه بنیاد مستضعفان و شهرداری تهران كار در محل: رئیس بنیاد مستضعفان و شهردار تهران برای حل برخی مسائل فی ما بین تفاهم نامه همكاری مشترك امضا كردند.


به گزارش كار در محل به نقل از مهر، در جلسه عصر روز گذشته شهردار تهران و رئیس بنیاد مستضعفان كه به میزبانی شهردار پایتخت برگزار شد، بنیاد مستضعفان و شهرداری تهران، تفاهم نامه همكاری مشترك امضا كردند. پرویز فتاح در حاشیه این جلسه با اشاره به جلسه ۳ ماه پیش خود با شهردار تهران اظهار نمود: این یك تفاهم نامه كلی میان شهرداری و بنیاد مستضعفان است كه تمامی اختلافات و مسائل میان این دو را كه از سال ها پیش وجود داشت و قسمتی از آن باقی مانده بود، برطرف می كند. وی افزود: این اراده میان دو طرف وجود دارد كه تمامی مسائل فی درخلال شهرداری و بنیاد مستضعفان در یك بازه زمانی منطقی حل شود. رئیس بنیاد مستضعفان اشاره كرد: این یك تفاهم كلی بوده و در آینده نه چندان دور، بطور قطع برای مصادیق ذكر شده، توافق نامه های دیگری به امضا خواهد رسید. بنا داریم آنچه به نفع مردم و شهرداری است، خصوصا در زمینه فضای سبز عمومی و پارك ها، در چارچوب این تفاهم نامه حل و فصل شود. وی با اشاره به اینكه بنیاد مستضعفان در همه مواردی كه به نفع مردم است، همراهی لازم را خواهد داشت اظهار داشت: نگاه مشترك من و آقای حناچی این است كه هر تصمیمی كه به نفع مردم و تهران باشد، اتخاذ شود و فضاهای واگذار شده حتما كاربری عمومی خواهند داشت. رئیس بنیاد مستضعفان افزود: بنیاد مستضعفان املاكی را در اختیار دارد كه می تواند با تغییر كاربری به فضای سبز تبدیل گردد و اهتمام ما در این بخش به اندازه ای است كه حتی اگر لازم باشد، بنیاد حاضر به نقل مكان و اثاث كشی هم هست. فتاح اشاره كرد: این تفاهم نامه هم به نفع مردم تهران و هم به نفع مستضعفان كشور خواهد بود و، چون املاك بنیاد به نام مستضعفان است ما مسئولیت بزرگی داریم و بطور قطع كاری را خواهیم كرد كه به نفع مستضعفان، مردم و كشور باشد.

تفاهم با بنیاد مستضعفان در جهت توسعه حوزه قلمرو عمومی تهران خواهد بود پیروز حناچی نیز با اشاره به این كه بنیاد مستضعفان یكی از ذینفعان بزرگ تهران است، اظهار داشت: با عنایت به سابقه و رویكرد مثبت آقای فتاح، بدون شك موضوعات مشتركمان را به خوبی پیش خواهیم برد و در چارچوب این همكاری پروژه هایی تعریف خواهیم كرد كه هم بنیاد و هم شهر تهران از آنها منتفع شوند. شهردار تهران اضافه كرد: این تفاهم نامه چارچوب و كلیات پروژه ها و همكاریهای آینده را تعریف می كند؛ پروژه هایی كه بعنوان مثال تا الان دو مورد آن تملك باغ و فضای سبز در اختیار بنیاد و تبدیل آن به بوستان برای شهروندان تهرانی بوده است. او ضمن تاكید بر این كه این تفاهم نامه همه زمینه ها را در بر می گیرد، اظهار داشت: پروژه هایی هم كه در آینده به صورت مشترك پیش می بریم، با نگاه همراهانه و برای نفع شهروندان خواهند بود و عمده آنها در راه توسعه حوزه قلمرو عمومی قرار خواهند داشت.


منبع:

1398/09/20
21:39:29
5.0 / 5
4474
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است