به همت ستاد اجرایی فرمان امام صورت گرفت

پرداخت ۲۷۰ میلیارد ریال خسارت به سیل زدگان خورستان و لرستان

پرداخت ۲۷۰ میلیارد ریال خسارت به سیل زدگان خورستان و لرستان كار در محل: به همت ستاد اجرایی فرمان امام، مالكان بیشتر از 5 هزار منزل مسكونی خسارت دیده سیل سال جاری در استان های خوزستان و لرستان بوسیله بیمه بركت 270 میلیارد ریال خسارت دریافت نمودند.به گزارش كار در محل به نقل از مهر، در ادامه كارهای حمایتی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در مناطق كمتر توسعه یافته بوسیله بنیاد بركت، به مالكان منازل مسكونی روستایی كه در استان های خوزستان و لرستان تحت پوشش بیمه آتش سوزی بیمه بركت قرار داشتند و منازل شان در حادثه سیل ابتدای سال جاری گرفتار لطمه یا ویرانی شده بود، در مجموع ۲۷۰ میلیارد ریال خسارت پرداخت گردید.
ستاد اجرایی فرمان امام ۲۱۸۰ روستا در استان های خوزستان و لرستان تحت پوشش بیمه آتش سوزی شامل آتش سوزی، سیل، زلزله، صاعقه، انفجار و خسارات ناشی از ضایعات برف و باران قرار داده بود كه با اتمام پروسه كارشناسی، خسارات لطمه دیدگان پرداخت گردید.
با حمایت بیمه ای از روستاهای این دو استان توسط ستاد اجرایی فرمان امام، ۱۴۳ هزار منزل در استان خوزستان و ۷۵ هزار منزل در استان لرستان تحت پوشش بیمه بركت قرار گرفتند.
شركت بیمه بركت بعنوان طرف قرارداد با ستاد اجرایی فرمان امام، برای جبران خسارات ناشی از سیل به منازل مسكونی روستایی در استان های خوزستان و لرستان ۲۷۰ میلیارد ریال خسارت پرداخت كرده كه سهم هر استان به ترتیب ۱۲۲ و ۱۴۸ میلیارد ریال بوده است.
با وقوع سیل در استان های خوزستان و لرستان و با دستور محمد مخبر، رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) پروسه تعیین میزان و پرداخت خسارت به ۲۱۸ هزار منزل مسكونی روستایی تحت پوشش بیمه بركت آغاز و تا به امروز از این طریق تمام خسارات بطور كامل به روستاییان پرداخت شده است.
ستاد اجرایی فرمان امام به منظور محرومیت زدایی، ارتقای سطح زندگی، برقراری عدالت اجتماعی و توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی مناطق محروم و كم برخوردار تا به امروز ۴ هزار روستا را در پنج استان محروم كشور تحت پوشش بیمه آتش سوزی بركت قرار داده و درصدد است در سال ۹۸ این خدمات را در مناطق محروم چه به لحاظ كمی و چه كیفی افزایش دهد.

1398/09/18
14:00:49
5.0 / 5
4640
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است