مدیركل دفتر تامین مسكن كمیته امداد خبر داد

تعمیر و راه اندازی ۱۳ هزار واحد مسكونی مددجویان سیل زده به پایان رسید

تعمیر و راه اندازی ۱۳ هزار واحد مسكونی مددجویان سیل زده به پایان رسید كار در محل: مدیركل دفتر تامین مسكن و امور مهندسی ساختمان كمیته امداد، از اتمام تعمیر و راه اندازی 13 هزار و 320 واحد مسكونی تخریب شده مددجویان در سیل فروردین 98 آگاهی داد.به گزارش كار در محل به نقل از مهر، احمدرضا دالوند، با اشاره به اینكه در سیل فروردین ماه حدود ۲۵ هزار واحد مسكونی مددجویان كمیته امداد گرفتار لطمه یا تخریب شد، اضافه كرد: از این تعداد ۱۵ هزار واحد نیازمند تعمیرات و ۱۰ هزار واحد نیاز به بازسازی كامل داشت.
وی با تاكید بر اینكه كار تعمیرات مسكن مددجویان سیل زده مراحل پایانی خودرا سپری می كند، اشاره كرد: تابحال حدود ۱۱ هزار و ۵۵۰ واحد مسكونی تعمیری به مددجویان تحویل شده و مابقی طی روزهای آتی واگذار خواهد شد.
مدیركل دفتر تامین مسكن و امور مهندسی ساختمان كمیته امداد اشاره كرد: عملیات ساخت ۸۱۰۷ واحد مسكونی تخریب شده نیز در حال انجام می باشد و تابحال حدود ۱۷۷۱ واحد تكمیل و به مددجویان تحویل شده است.
دالوند افزود: تمامی واحدهای نیازمند بازسازی، در صورت همكاری دیگر سازمانهای مسئول همچون بنیاد مسكن و بانك ها، تا آخر سال به مددجویان واگذار خواهد شد.
وی همین طور به آغاز ساخت واحدهای تخریب شده مددجویان در زلزله اخیر در آذربایجان شرقی اشاره نمود و اظهار داشت: بر طبق برآوردهای انجام شده، ۵۷۶ واحد مسكن مددجویان كمیته امداد در این زمین لرزه گرفتار تخریب یا لطمه جدی شده است كه امیدواریم تا دهه فجر تكمیل و به مددجویان تحویل شود.


1398/09/09
15:18:06
5.0 / 5
4184
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است