مدیرعامل بنیاد بركت عنوان كرد؛

آموزش طرح های اشتغال با 430 تسهیلگر در 28 استان

آموزش طرح های اشتغال با 430 تسهیلگر در 28 استان به گزارش كار در محل مدیرعامل بنیاد بركت اظهار داشت: ۴۳۰ تسهیلگر در ۲۸ استان نسبت به آموزش طرح های اشتغال زایی اجتماع محور فعالیت می نمایند.به گزارش كار در محل به نقل از مهر، امیرحسین مدنی، بامداد شنبه در مراسم سومین دوره آموزش تسهیلگران اقتصادی و اجتماعی، اضافه كرد: عملیات اجرای طرح هادی اشتغالزایی، اجتماع محور یك سال است كه شروع شده و بیشتر از ۴۳۰ تسهیلگر در ۲۸ استان آموزش های لازم را عرضه می دهند.
وی با اشاره به اینكه محور توسعه هر جامعه سرمایه انسانی است، اظهار داشت: تا حالا ۱۸ هزار طرح اجتماع محور از جانب بنیاد بركت و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام انجام شده و ۵۰ هزار شغل به واسطه آن بوجود آمده است.
مدنی با تاكید بر اینكه سال قبل ۱۰ هزار شغل به وجود آمد، اظهار داشت: تا آخر سال مقرر است ۵۰ هزار شغل به صورت مستقیم و غیرمستقیم راه اندازی شود.
مدیرعامل بنیاد بركت افزود: یك تسهیلگر باید باهوش و آتش به اختیار باشد تا بتواند بموقع تصمیم گیری كند و منجر به تحول در منطقه شود.
مدنی به ایجاد اشتغال پایدار اشاره نمود و اظهار داشت: توانمندسازی و ایجاد اشتغال سبب می شود مردم دیگر به شهرها مهاجرت نكنند و بسیاری با ثبات در منطقه به شهرهای خود بازگردند.
وی با تاكید بر اینكه در طرح های توانمندسازی زنان نقش محوری دارند، اظهار داشت: بیشتر از ۴۱ درصد ۱۸ هزار طرح اجتماع محور اجرا شده مدنظر بر عهده زنان است.
مدنی با اشاره به اینكه تا آخر سال با تولیدات گوشت ۱۰ درصد نیاز كشور را تامین خواهیم كرد، اظهار داشت: با اجرای طرح های اجرا شده تابحال ۵ درصد كسری گوشت كشور را تامین كردیم كه ۸ هزار تن تولیدات ما بوده است و می خواهیم تا آخر سال آنرا به ۱۰ درصد برسانیم.
وی اظهار داشت: همینطور با اجرای طرح های اجتماع محور ۱۲ هزار متر فرش بافته شده است.

1398/08/18
18:09:36
5.0 / 5
4876
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است