رئیس كمیته امداد كشور:

۱۷۰ هزار شغل برای مددجویان كمیته امداد ایجاد می شود

۱۷۰ هزار شغل برای مددجویان كمیته امداد ایجاد می شود به گزارش كار در محل رئیس كمیته امداد كشور از ایجاد ۱۷۰ هزار شغل برای مددجویان كمیته امداد امسال اطلاع داد.به گزارش كار در محل به نقل از مهر، سید مرتضی بختیاری پس از ظهر دوشنبه در ششمین همایش ملی روز روستا و عشایر تصریح كرد: خراسان جنوبی سومین استان كشور از نظر وسعت است.
وی با اشاره به اینكه در برنامه ششم توسعه ایجاد سالانه ۱۰۰ هزار اشتغال در كشور مصوب شد، بیان كرد: از این میزان ۷۰ هزار شغل باید توسط كمیته امداد و ۳۰ هزار توسط بهزیستی ایجاد شود.
رئیس كمیته امداد كشور با اشاره به اینكه در سال دوم برنامه ششم توسعه یك سوم اشتغال كشور توسط كمیته امداد به وجود آمد، بیان داشت: امسال بنا بر ایجاد ۱۷۰ هزار اشتغال داریم.
بختیاری با اشاره به اینكه در خراسان جنوبی سال قبل سه هزار اشتغال به وجود آمد، اضافه كرد: از محل تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری هم ۱۰ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در استان جذب شد.
وی افزود: از سهم باقی مانده استان هم تابحال ۲۰ میلیارد و ۷۰۰ میلیون جذب شده است.
رئیس كمیته امداد كشور خاطرنشان كرد: توانمندسازی با رویكرد تكریم در صدر برنامه های كمیته امداد است.
بختیاری همینطور به طرح مسكن محرومین اشاره نمود و اظهار داشت: سهم خراسان جنوبی راه اندازی ۱۰ هزار واحد بود كه پنج هزار واحد توسط كمیته امداد راه اندازی می شود.
وی افزود: از این میزان برای مددجویان خراسان جنوبی ۸۰۰ واحد به مرحله فنداسیون رسیده و تا آخر امسال دو هزار و ۵۰۰ واحد تحویل مددجویان می شود.
وی همینطور با اشاره به اجرای هزار طرح پرورش شتر توسط كمیته امداد در استان، بیان كرد: از این میزان هم تابحال ۱۸۰ طرح به مرحله اجرا رسیده است.

1398/07/16
20:45:47
5.0 / 5
4633
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است