با حكم وزیر كار؛

رئیس جدید مركز روابط عمومی وزارت كار منصوب گردید

رئیس جدید مركز روابط عمومی وزارت كار منصوب گردید كار در محل: وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی در حكمی، حامد شمس را بعنوان رئیس مركز روابط عمومی و اطلاع رسانی این وزارتخانه منصوب نمود.


به گزارش كار در محل به نقل از مهر، حامد شمس بعنوان رئیس مركز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی منصوب گردید. روزبه كردونی رئیس سابق این مركز نیز بتازگی بعنوان رئیس موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی منصوب شده است. در متن حكم محمد شریعتمداری خطاب به شمس آمده است: نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجربه اجرایی بهادار جناب عالی، به سبب این حكم به سمت «رئیس مركز روابط عمومی و اطلاع رسانی» وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی منصوب می شوید. با توجه به نقش روابط عمومی ها در دنیای ارتباطات، اطلاع رسانی و تعامل مستمر با مخاطبان، مسئولین و رسانه ها در پاسخگویی به مردم و نقش مهمی كه به ویژه مركز روابط عمومی و اطلاع رسانی این وزارتخانه در پیشبرد راهبردها و برنامه ها عهده دار می باشد، انتظار دارم ضمن هماهنگی با حوزه های مختلف، در اطلاع رسانی بموقع اقدامات موثری را بعمل آورید. امیدوارم با استعانت از خداوند متعال و در امتداد تحقق منویات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) و با رعایت اصول قانونمداری، اعتدال گرایی، منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید. «حامد شمس»، قبل از این مدیر كل روابط عمومی شركت ملی پست جمهوری اسلامی ایران بوده است.
مدیركل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی كشوری، مدیرعامل و عضو هیات مدیره موسسه فرهنگی آتیه و مدیر مسئول نشریه «آتیه نو» و «قلمرو رفاه» همچون سوابق وی است.


منبع:

1398/07/12
14:15:30
5.0 / 5
4367
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است