با حضور مسئولان كمیته امداد و آموزش و پرورش؛

مرحله دوم جشن عاطفه ها در مدارس سراسر كشور برگزار گردید

مرحله دوم جشن عاطفه ها در مدارس سراسر كشور برگزار گردید به گزارش كار در محل مرحله دوم جشن عاطفه ها با مشاركت كمیته امداد و وزارت آموزش و پرورش در ۶۶ هزار مدرسه سراسر كشور برگزار گردید.به گزارش كار در محل به نقل از مهر، مراسم جشن عاطفه ها با حضور معاون توسعه مشاركت های مردمی كمیته امداد و معاون پرورشی وزارت آموزش و پرورش و دانش آموزان مدارس شهر قدس، در ورزشگاه الغدیر این شهر برگزار گردید.
علیرضا عسگریان، معاون توسعه مشاركت های مردمی كمیته امداد در این مراسم با اشاره به برگزاری اولین مرحله جشن عاطفه ها در ایام هفتم و هشتم شهریورماه، اظهار داشت: در اولین مرحله جشن عاطفه ها، مردم نیكوكار با حضور در پایگاه های كمیته امداد، مراكز نیكوكاری، مصلی های نماز جمعه و همینطور از راه روش های غیر حضوری، كمك های خویش را برای دانش آموزان نیازمند ارسال كردند.
وی تصریح كرد: در این مرحله، بعد از جمع آوری كمك های نقدی و غیر نقدی مردم نیكوكار، بسته هایی شامل اقلام تحصیلی دانش آموزان به ارزش چهار میلیون ریال تهیه و میان دانش آموزان محروم و تحت حمایت توزیع شد.
عسگریان افزود: برپایه برنامه ریزی های انجام شده، مرحله دوم جشن عاطفه ها امروز دهم مهرماه در ۶۶ هزار مدرسه در سراسر كشور برگزار می گردد و دانش آموزان و والدین آنها و همینطور اولیای مدارس كمك های خویش را برای دانش آموزان محروم كشور انجام می دهند.
علیرضا كاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، در این مراسم بیان كرد: در جشن عاطفه ها دانش آموزان درس نیكوكاری و محبت می آموزند و تمرین می كنند. ما وظیفه داریم پرچم دار سوق دادن جامعه به سمت كمك به همنوعان خود باشیم و سرودهای انقلابی، حماسی و دینی را به درون كلاس ها ببریم تا به درون خانواده و جامعه نفوذ كند. وی افزود: قرآن ما را به انفاق تشویق نموده است و آنرا راه میان بر موفقیت در زندگی مادی و معنوی دانسته است. ازاین رو همچون مهمترین وظایف آموزش و پرورش آموزش و نهادینه كردن مهارت های اجتماعی به دانش آموزان است. امروز نشان دادیم با فرهنگ مهربانی، نیكوكاری، همدلی، نوع دوستی و داشتن روحیه انقلابی، ولایی، حماسی و احساس مسئولیت در قبال تحریم های دشمن خواهیم ایستاد و مانند ۴۰ سال قبل دشمنان را به زانو در می آوریم. كاظمی اظهار نمود: دانش آموزان سراسر كشور سالانه در جشن عاطفه ها كه در ابتدای مهر برگزار می گردد بیشتر از ۱۵ میلیارد تومان كمك جمع می كنند و به همنوعان خود می بخشند.

1398/07/10
16:11:59
5.0 / 5
4249
تگهای خبر: كمیته امداد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است