مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی اعلام كرد

نیازمند 30 هزار میلیارد تومان برای اجرای بیمه های حمایتی هستیم

نیازمند 30 هزار میلیارد تومان برای اجرای بیمه های حمایتی هستیم به گزارش كار در محل مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت: امسال برای تأمین منابع مالی مربوط به بیمه های حمایتی نیازمند ۳۰هزار میلیارد تومان اعتبار هستیم.به گزارش كار در محل به نقل از مهر، مصطفی سالاری تصریح كرد: برخی بیمه شدگان تأمین اجتماعی از خدمات این سازمان با استفاده از بیمه های حمایتی استفاده می نمایند كه اعضای شركت های تعاونی هم در اغلب موارد با استفاده از همین قوانین حمایتی تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی قرار دارند.
سالاری با اشاره به اینكه امسال برای تأمین منابع مالی مربوط بیمه های حمایتی نیازمند ۳۰ هزار میلیارد تومان اعتبار هستیم، اظهار داشت: در شرایط فعلی و با عنایت به محدودیت های مالی بایستی بگونه ای عمل نماییم كه كمترین انحراف را در عرضه خدمات به بیمه شدگان حمایتی داشته باشیم و خدمات مربوطه به افراد واجد شرایط عرضه شود.
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی بیمه قالیبافان را همچون بیمه های حمایتی این سازمان برشمرد كه به اعضای شركت های تعاونی قالیبافی عرضه می شود و عرضه خدمات به افراد واجد شرایط بایستی به دقت صورت گیرد.
سالاری اضافه كرد: امكان دارد قالیبافانی داشته باشیم كه با وجود داشتن شرایط قانونی جهت استفاده از خدمات تأمین اجتماعی محروم باشند و در مقابل افرادی باشند كه بیمه قالیبافی دارند اما قالیباف نیستند.
وی تاكید كرد: باید برای جایگزین كردن این افراد و خدمت رسانی به قالیباف واقعی برنامه ریزی نماییم و برای تحقق این امر آماده همكاری با تشكل های مربوطه هستیم و می توان از الگوی بیمه كارگران ساختمانی استفاده نمود.
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در پاسخ به درخواست نمایندگان تعاونی تاكسی رانی تهران درباره بروز وفقه ای در پرداخت حق بیمه اعضای این تعاونی در سال ۹۴، اظهار داشت: برای رفع این مشكل از ظرفیت ‎های قانونی برای مساعدت به رانندگان استفاده می شود.
سالاری اضافه كرد: نحوه همكاری سازمان تأمین اجتماعی با اتحادیه ها و تعاونی های تاكسی رانی در دریافت حق بیمه و عرضه خدمات به رانندگان تاكسی نیازمند اصلاح است كه این كار با مشاركت ذی نفعان و با هدف تسهیل خدمت رسانی در آینده نزدیك انجام می شود.
وی بیمه رانندگان تاكسی را هم از بیمه های حمایتی برشمرد كه با همكار تعاونی مربوط به رانندگان تاكسی عرضه می شود و بایستی سازوكار موثر و كارآمدی برای شناسایی رانندگان تاكسی واقعی طراحی شود تا افراد مشمول جایگزین كسانی شوند كه بدون داشتن استحقاق در حال استفاده از حمایت های ویژه رانندگان تاكسی هستند.
سالاری افزود: سازوكار مربوط به شناسایی رانندگان تاكسی واقعی بایستی با مشاركت اتحادیه های مربوطه و سایر دستگاه های اجرایی همچون وزارت كشور، پلیس راهور و شهرداری ها طراحی شود.

1398/07/08
20:53:51
5.0 / 5
4245
تگهای خبر: بیمه , خدمات , سازمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است