هاشمی در جمع خبرنگاران مطرح كرد:

تاكید شهرداری بر جمع آوری كارگاه های بلاتكلیف از سطح شهر

تاكید شهرداری بر جمع آوری كارگاه های بلاتكلیف از سطح شهر كار در محل: رئیس شورای اسلامی شهر تهران از تاكید شهرداری بر جمع آوری كارگاه های بلاتكلیف از سطح شهر همزمان با شروع سال تحصیلی جدید اطلاع داد.به گزارش كار در محل به نقل از مهر، محسن هاشمی در حاشیه یكصد و شصت و سومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران درباره طرح دوفوریتی اجبار شهرداری تهران به اختصاص ۲۰ درصد از ردیف بودجه سالانه اختصاص یافته به آموزش و پرورش تهران برای مناسب سازی مدارس اظهار داشت: این طرح دوفوریتی ابتدا از جانب ۱۶ نفر اعضا عنوان شد كه بعد از آن دو نفر اضافه شدند و سرانجام این طرح به اجرا گذاشته شد و ۱۸ نفر رأی موافق دادند.
وی اضافه كرد: در این طرح كه مربوط به اجبار شهرداری برای مناسب سازی مدارس دخترانه است برخی اعضا پیشنهاد افزایش بیشتر بودجه شهرداری در این زمینه را عرضه كردند كه پیشنهادات رأی نیاورد و سرانجام قرار بر این شد كه ۲۰ درصد كمك های شهرداری در این جهت به آموزش و پرورش اختصاص داده شود.
رئیس شورای شهر تهران با اشاره به صحبت های ناهید خداكرمی در صحن شورا در خصوص اینكه دانش آموزان دختر، مادران آینده هستند و كمبود ویتامین D در سلامت آنها تأثیرگذار است، اظهار داشت: باید مدارس مناسب سازی شوند و اگر این دید در مدارس وجود نداشته باشد، دختران می توانند آزادانه در مدرسه روسری های خویش را بردارند و آفتاب را جذب كنند.
هاشمی اظهار داشت: این مساله سبب می شود كه دختران به جای استفاده از قرص مستقیم، بتوانند آفتاب را برای جذب ویتامین D داشته باشند كه البته این مورد نه در همه مدارس بلكه در بعضی از مدرسه ها كه شرایط لازم را داشته باشند، می تواند اجرایی شود.
وی با اشاره به اینكه برپایه رای شورا ۴ میلیارد تومان از بودجه شهرداری برای مناسب سازی مدارس دخترانه اختصاص می یابد، خاطرنشان كرد: در زمینه بازگشایی مدارس هم شهرداری تهران كوشیده كه كارگاه هایی كه مدت ها بلاتكلیف در سطح شهر بوده است را جمع آوری كند.
رئیس شورای شهر تهران عنوان كرد: در پروژه گیشا هر چند این مورد در اولویت شهرداری است ولی بعید می دانم تا ابتدای مهر به اتمام برسد.
هاشمی تصریح كرد: همینطور در جلسه این مورد به بحث گذاشته شده كه اگر مصوبات شورای شهر در دیوان عدالت رد شد، چگونه باید در این زمینه عمل نماییم.


منبع:

1398/06/18
13:05:57
5.0 / 5
4305
تگهای خبر: بودجه , شهرداری , شورا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است