رسولی:

هزینه تمام بودجه فرهنگی شهرداری در ۵ماه نخست سال ۹۶ غیراخلاقی بود

هزینه تمام بودجه فرهنگی شهرداری در ۵ماه نخست سال ۹۶ غیراخلاقی بود كار در محل: خزانه دار شورای شهر تهران، اظهار داشت: در پنج ماهه اول سال 96 مدیریت وقت شهرداری، نسبت به هزینه كرد بودجه های فرهنگی، غیر اخلاقی رفتار كرده است.به گزارش كار در محل به نقل از مهر، سید حسن رسولی، در جلسه روز یكشنبه شورای شهر تهران در جریان بررسی تفریغ بودجه ۹۶ شهرداری تهران، اظهار نمود: بعضی از اعضای شورای شهر تهران انتظاراتی از گزارش تفریغ بودجه شهرداری تهران كه یكی از ابزارهای نظارتی شورای شهر است، دارند كه این انتظار از گزارش تفریغ بودجه ساخته نیست.
وی افزود: نابسامانی های گزارش تفریغ بودجه سال ۹۶ شهرداری تهران در چارچوب تكالیفی برای شهرداری و شورای شهر تهیه شده تا نقایصی كه در گزارش موجود است در سال های بعد تكرار نشود. در حقیقت این گزارش برای بودجه ریزی سال های بعد به ما كمك خواهدنمود.
نایب رئیس كمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران، همین طور درباره پیشنهاد یكی از اعضای شورا درباره عملكرد بودجه فرهنگی شهرداری تهران در پنج ماهه نخست سال ۹۶ اظهار نمود: در پنج ماهه اول سال ۹۶ مدیریت وقت شهرداری بجای اینكه پنج دوازدهم از ردیف های مربوطه فرهنگی و اجتماعی را هزینه كند با استفاده از اختیاراتش در كمیسیون تخصیص، دوازده دوازدهم آنرا هزینه كرده است این روش كاملاً غیر اخلاقی بوده و نباید این كار انجام می شد.
خزانه دار شورای شهر تهران با تاكید با اینكه با وجود غیراخلاقی بودن این كار، اما كمیسیون تخصیص این اختیار را به مدیریت وقت داده بود، تاكید كرد: ما باید نسبت به آینده تصمیم گیری نماییم و نمی توانیم توسط گزارش تفریغ بودجه، باكسانی كه این كار غیراخلاقی را كرده اند، برخورد نماییم.
رسولی همین طور درباره پیشنهاد اضافه شدن واژه «خزانه متمركز» دربند ۱۸ تكالیف شورا، اشاره كرد: این ایراد در بودجه سال ۹۷ و ۹۸ شهرداری تهران اصلاح شده است و تمام وجوه درآمد نقد و غیرنقد شهرداری به حساب متمركز خزانه واریز می شود و نیازی به طرح این پیشنهاد نیست.


منبع:

1398/04/10
20:09:03
5.0 / 5
4330
تگهای خبر: ابزار , بودجه , شهرداری , شورا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است