رییس سازمان بهزیستی كشور:

حمایت بهزیستی از مراكز نگهداری اوتیسم

حمایت بهزیستی از مراكز نگهداری اوتیسم به گزارش كار در محل رییس سازمان بهزیستی كشور اظهار داشت بهزیستی از مراكز نگهداری و مراقبت «اوتیسم» حمایت می نماید.


«انوشیروان محسنی بندپی» ظهر سه شنبه در مراسم افتتاح ساختمان اداری آسایشگاه كهریزك، طی سخنانی با بیان این كه قدردانی از همه نیكوكاران، جزو وظایف ما است، گفت: امروز خیر جمعی و انجام امور خیر، در موسسات خیریه معنا پیدا كرده و مردم برای این موسسات نذر می كنند.
رئیس سازمان بهزیستی كشور، ادامه داد: باید همه دست در دست هم دهیم تا شرایط برای گسترش بستر امور خیریه فراهم شود، خدا را شاكریم كه فرهنگ انجام امور خیر در كشور ما همواره وجود داشته است، اكنون ما در پی برقراری ارتباط و تبادل تجربه كشورهای پیشرفته و پیاده سازی آن ها هستیم و این موسسه خیریه اولین و تنها جایی است كه می توانیم برای بازدید به میهمانان خارجی معرفی كنیم.
معاون وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی گفت: در این آسایشگاه می توانیم به خوبی نیروهای متخصص برای دوره های مراقبت از سالمندان و یا معلولان جسمی- حركتی تربیت كنیم.

وی سپس به راه اندازی مركز نگهداری و مراقبت «اوتیسم» در كشور اشاره كرد و گفت: از راه اندازی این مركز استقبال می كنم، باید سعی كنیم از بدو تولد، كودكان مبتلا به اوتیسم را داشته باشیم، چرا كه از این طریق احتمال بازگشت آن ها به جامعه بسیار بیشتر خواهد بود.
محسنی بندپی گفت: بهزیستی این سیاست را دنبال می كند و این موسسه خیریه به عنوان یكی از شركای اجتماعی سازمان بهزیستی ثابت كرده است كه برای سرنوشت سایر افراد جامعه اهمیت قائل است.


 

1396/05/10
22:27:23
5.0 / 5
5939
تگهای خبر: بهزیستی , نیروی كار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است