هاشمی خبر داد:

ادغام مؤسسات آموزشی شهرداری، كاهش ۹ مركز به ۴ مركز

ادغام مؤسسات آموزشی شهرداری، كاهش ۹ مركز به ۴ مركز كار در محل: رئیس شورای شهر تهران جزئیات ادغام موسسات آموزشی شهرداری تهران را تشریح نمود.به گزارش كار در محل به نقل از مهر، محسن هاشمی درانتها جلسه علنی روز یكشنبه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ابتدای جلسه امروز برخی از اعضای شورای شهر تهران تذكراتی در زمینه های مختلف به ویژه در ارتباط با لایحه مالیات بر ارزش افزوده مطرح نمودند و از نمایندگان مجلس خواستند در ارتباط با این لایحه توجه ویژه ای داشته باشند.
وی اشاره كرد: قاعدتاً با تصویب لایحه مالیات بر ارزش افزوده منابع درآمدی پایدار شهرداری ها به مخاطره می افتد و همین امر مشكلاتی را برای مدیریت شهری در كلانشهرها به وجود می آورد كه امیدواریم نمایندگان مجلس به تذكرات اعضای شورای شهر تهران عنایت ویژه ای داشته باشند.
رئیس شورای شهر تهران اظهار داشت: در ادامه جلسه امروز كاهش تعداد مراكز آموزشی شهرداری تهران در دستور كار اعضا قرار گرفت و تعداد این مراكز از ۹ مركز به ۴ مركز كاهش پیدا كرد.
وی اظهار داشت: بر طبق تصمیم اعضای شورای شهر تهران ۹ مركز آموزشی شهرداری تهران به ۴ مركز فرهنگی اجتماعی - فناوری و هوشمند سازی - حمل و نقل و همین طور ایمنی و بحران كاهش پیدا كرد.
هاشمی همین طور در ارتباط با مراكز علمی كاربردی شهرداری تهران اظهار داشت: هم اكنون بالغ بر ۳۵۰۰ دانشجو در این مراكز حضور دارند كه بالغ بر ۶۰ درصد آنها از بیرون از شهرداری در این مركز حضور دارند.


منبع:

1398/02/15
14:50:02
5.0 / 5
4870
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است