تذكر علیخانی به شهردار تهران؛

چگونه صحت كاركرد تجهیزات نصب شده در مترو توسط شهردار تائید شد!؟

چگونه صحت كاركرد تجهیزات نصب شده در مترو توسط شهردار تائید شد!؟ كار در محل: رئیس كمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران نسبت به پذیرش مسئولیت ایمنی متروی تهران توسط شهردار اظهار داشت: چگونه صحت كاركرد تجهیزات نصب شده در مترو توسط شهردار تائید شد!؟به گزارش كار در محل به نقل از مهر، محمد علیخانی در تذكر قبل از دستور جلسه علنی امروز شورای اسلامی شهر تهران به شهردار تهران نسبت به بی توجهی به تذكرات و هشدارهای اعضای شورا و حفظ شأن و جایگاه شورا تذكر داد و اظهار داشت: مدتها بود كه تذكر نمی دادم اما لازم است این موارد را در جلسه امروز مطرح كنم.
وی افزود: سرانجام پیگیری های صورت گرفته در ساعات پایانی روز شنبه ۱۷ فروردین ماه شهردار تهران در نامه ای به رئیس دفتر رئیس جمهور مسئولیت ایمنی ۹ كیلومتر از خط ۶ مترو تهران را با وجود نقصها همچون هواكش های میان طونلی را پذیرفت. ضمن تشكر از پذیرش مسئولیت ایمنی این خط توسط شهردار، نكات مهمی را باید مطرح كنم.
رئیس كمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران اشاره كرد: در مكاتبات ارسالی مشخص نشده است كه چگونه گردنگیر و نیاز به نصب ۷ هواكش میان تونلی تنها با نصب و راه اندازی یك هواكش تائید شده است و چگونه صحت كاركرد تجهیزاتی كه نصب نشده است باز مورد تائید قرار گرفته است. همین طور صدور هرگونه تائیدیه ایمنی توسط شركت های مشاور مستلزم نصب، تكمیل، راه اندازی و كنترل عملكرد تجهیزات ایمنی برمبنای نقشه های طرح و با رعایت استانداردهای بین المللی است.
علیخانی افزود: شهردار تهران می بایست شأن و جایگاه شورا و اعضای آنرا رعایت كند. شایسته نیست پاسخ نامه او توسط مدیر دفتر ایشان داده شود. با همه این مسائل، نگرانی خودرا از عدم رفع نقصها اعلام شده به خصوص عدم راه اندازی ۶ هواكش میان تونلی ۹ كیلومتر افتتاح شده را اعلام می كنم و تاكید دارم هرچه سریع تر نسبت به راه اندازی آن اقدام گردد.
وی همین طور نسبت به یكی از كانال های تلگرامی وابسته به یكی از مدیران شهرداری انتقاد نمود و اظهار داشت: به دنبال تذكرات و انتقادات اعضای شورا این كانال نسبت به تخریب و توهین اعضا اقدام می كند. در این باره باز به شهردار تذكر می دهم و می خواهم كه مانع این كار شود. در صورت تكرار، نیاز به برخورد دارد.

1398/01/18
13:47:31
5.0 / 5
5345
تگهای خبر: شركت , شهرداری , شورا , كاركرد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است