هاشمی هم درباره دادگاه میر لوحی سكوت كرد

هاشمی هم درباره دادگاه میر لوحی سكوت كرد كار در محل: رئیس شورای شهر تهران اظهار داشت: درباره دادگاه دو عضو شورا از خودشان سوال بپرسید.به گزارش كار در محل به نقل از مهر، محسن هاشمی در حاشیه جلسه علنی شورای شهر تهران گفت: جلسه امروز به گزارش آقای رسولی، خزانه دار شورا در ارتباط با حساب های درآمد و هزینه شهرداری تا آخر آذر ماه آغاز شد. همین طور یك دستور بسیار طولانی داشتیم و اساسنامه تیپ برای كلیه سازمان های شهرداری تهران باید نوشته می شد.
رئیس شورای شهر تهران اضافه كرد: سپس آن به بررسی طرح گردنگیر شهرداری برای ارسال یك لایحه در ارتباط با زیست شبانه پرداختیم. علاوه بر این باغ بودن یا نبودن دو ملك را باز باید بررسی می كردیم كه انجام شد.
رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به این پرسش كه شما امروز اشاره كردید تعداد سازمان های تابعه شهرداری باید تا ۱۰ سازمان كم شود و چگونه مقرر است این اتفاق بیفتد، گفت: من در این مورد شوخی كردم.
وی در توضیح این مطلب اظهار داشت: تعداد شركت ها و سازمان های شهرداری به ۴۳ سازمان و شركت می رسد. این شركت ها و سازمان ها می توانند باهم ادغام شوند. همین طور برخی از آنها گرفتار موازی كاری و دوباره كاری هستند. جمله ای كه امروز در جلسه علنی شورا درباب تعداد سازمان ها و كاهش آنها به ۱۰ عدد گفتم، در واقع شوخی با آقای رسولی بود و خواهش می كنم آنرا جدی نگیرید.

هاشمی همین طور در ارتباط با مخالفت شورای عالی شهرسازی و معماری با ساخت چهار طبقه اضافه در زیر همكف پلاسكو و همین طور نتیجه دادسرای ناهید خداكرمی و سیدمحمود میرلوحی اعضای شورای شهر تهران اظهار داشت: در این رابطه باید از خودشان سوال كنید. زمانی كه به برخی سوالات پاسخ نمی دهم برای این است كه باید راجع به آنها كاملا آگاهی داشته باشم. اینكه پاسخ نمی دهم به سبب نقاط كوری است كه در ارتباط با آن مسائل در ذهن من وجود دارد.

1397/11/16
15:31:07
5.0 / 5
5463
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است