در گفت وگو با مهر عنوان شد:

۲ ۵میلیون بازنشسته مشمول سبد حمایتی، عدم تخصیص اعتبار برای همه

۲ ۵میلیون بازنشسته مشمول سبد حمایتی، عدم تخصیص اعتبار برای همه كار در محل: رئیس كانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی با اشاره به اینكه ۲ میلیون و۵۵۰ هزار بازنشسته مشمول دریافت سبد حمایتی هستند، اظهار داشت: سازمان برنامه فقط برای یك میلیون و ۹۲۰ هزار نفر، اعتبار داده است.علی اصغر بیات رئیس كانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی در گفت وگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینكه حدود دو میلیون و ۵۵۰ هزار بازنشسته مشمول دریافت سبد حمایتی دولت هستند، اظهار داشت: اما سازمان برنامه فقط برای یك میلیون و ۹۲۰ هزار نفر، بودجه مختص كرده است و ما برای توزیع، منتظر مابقی اعتبارات هستیم.
بیات در مورد سبد كالای بازنشستگان تأمین اجتماعی گفت: با عنایت به اینكه سایر صندوق ها، بازنشستگان كشوری و لشگری بسته حمایتی دولت را بهره برده اند، اما بازنشستگان تأمین اجتماعی هنوز این سبد را دریافت نكرده اند و كانون های بازنشستگی تحت فشار هستند.
وی افزود: با پیگیری هایی كه سازمان تأمین اجتماعی از سازمان برنامه و بودجه داشته و اسامی بازنشستگان و از كار افتادگانی كه زیر سه میلیون تومان حقوق دریافت می كنند را به آنها اعلام نموده است، این تعداد حدود دو میلیون و ۵۴۷ هزار و ۱۱۷ نفر را شامل میگردد.
رئیس كانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی اضافه كرد: برای تخصیص سبد كالا به این افراد ۵۵۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم در صورتیكه سازمان برنامه و بودجه ۳۸۳ میلیارد تومان به ما مختص كرده است.
بیات با اشاره به اینكه رقم تخصیصی از طرف سازمان برنامه و بودجه فقط به یك میلیون و ۹۲۰ هزار نفر اختصاص پیدا می كند، اظهار داشت: ۱۲۵ میلیارد تومان برای تخصیص این سبد به مابقی بازنشستگان، رقم كمی است كه منتظر هستیم سازمان برنامه و بودجه مابقی اعتبارات را باز پرداخت كند و سپس آن سبد حمایتی را به بازنشستگان نمایش دهیم.
وی اظهار داشت: به محض اینكه سازمان برنامه و بودجه مابقی اعتبار مورد نیاز را پرداخت كند، توزیع سبد كالا را آغاز می نماییم.
رئیس كانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی با تاكید بر اینكه به صورت جدی پیگیر این مساله هستیم، اشاره كرد: بازنشستگان صندوق های دیگر، مرحله اول را دریافت كرده اند و بزودی مرحله دوم را دریافت می كنند درحالی كه هنوز بازنشستگان تأمین اجتماعی مرحله اول را نگرفته اند.

1397/10/03
18:43:54
5.0 / 5
4924
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است