تا پایان امسال؛

۲۰ هزار واحد مسكونی برای مددجویان كمیته امداد راه اندازی میگردد

۲۰ هزار واحد مسكونی برای مددجویان كمیته امداد راه اندازی میگردد كار در محل: رئیس كمیته امداد امام خمینی(ره) از راه اندازی ۲۰ هزار واحد مسكونی برای مددجویان تحت پوشش این مركز تا اختتام امسال در سراسر كشور آگاهی داد.به گزارش كار در محل به نقل از مهر، سید پرویز فتاح ظهر چهارشنبه در دیدار با آیت الله اعرافی كه در سالن جلسات دفتر مدیریت حوزه های علمیه برگزار شد، اظهار داشت: خوشبختانه صف درخواست جهیزیه برای مددجویان در كشور به اختتام رسیده است.
وی با اشاره به اینكه پارسال كمیته امداد با احداث اشتغال سبب خودكفایی خیلی از مددجویان شد، اضافه كرد: با عنایت به شرایط اقتصادی سال جاری ۶۲۰ هزار خانوار به جمعیت كمیته امداد اضافه شده است.
رئیس كمیته امداد امام خمینی(ره) با اشاره به اینكه ۳۰۰ هزار زن سرپرست خانوار به تلاش كمیته امداد بیمه شده اند، اظهار داشت: متأسفانه در زلزله كرمانشاه منزل ۲ هزار و ۵۰۰ نفر از مددجویان كمیته امداد ویران شد كه منازل آنها را بازسازی كردیم.
وی با اشاره به اینكه مستمری مددجویان تحت پوشش در ابتدای هر ماه پرداخت می شود، گفت: حقوق كارمندان كمیته امداد سپس پرداخت مستمری مددجویان كه از منابع غیز از این مستمری است، پرداخت میگردد.

فتاح بیان كرد: خوشبختانه كمك های مردم در استان قم به كمیته امداد برای خدمت رسانی به محرومان جامعه از میانگین كشوری بیشتر است.
هر یتیم در قم ماهانه ۳۲۰ هزار تومان دریافت می كند
وی با اشاره به اینكه هر یتیم ماهیانه بیشتر از ۲۲۰ هزار تومان در سراسر كشور دریافت می كند، اضافه كرد: مبلغی كه ماهیانه هر یتیم در استان قم دریافت می كند با كمك های مردمی به بیشتر از ۳۲۰ هزار تومان رسیده است.
رئیس كمیته امداد امام خمینی(ره) اضافه كرد: كمیته امداد، موسسات خیریه را رقیب خود نمی داند چونكه این موسسات در كوشش برای رفع مشكلات مردم هستند و حتی كمیته امداد در صورت توان از آنها حمایت می كند اما اجازه توسعه اداری را باز نمی دهد.
وی اظهار داشت: ۶۲ درصد از سرپرست خانوارهای تحت پوشش كمیته امداد را بانوان می سازند.
فتاح با اشاره به اینكه ۳۳۰ هزار دانش آموز تحت پوشش كمیته امداد هستند، اضافه كرد: امسال ۱۵۰ نفر از اعضای كمیته امداد رتبه زیر هزار كسب كرده اند.
وی با اشاره به اینكه كمیته امداد تا اختتام امسال برای مددجویان ۲۰ هزار واحد مسكونی احداث می كند، اضافه كرد: ساخت ۵۰ هزار واحد مسكن مهر به كمیته امداد واگذار شده كه در حال ساخت و تكمیل این واحدها هستیم.

1397/09/30
14:01:58
5.0 / 5
4602
تگهای خبر: اشتغال , اقتصاد , بیمه , حقوق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است