در گفتگو با مهر عنوان شد؛

افزایش مشاركت های مردمی بهزیستی

افزایش مشاركت های مردمی بهزیستی به گزارش كار در محل معاون مشاركت های مردمی سازمان بهزیستی، از افزایش مشاركت های مردمی طی ۹ ماهه امسال اطلاع داد و اظهار داشت: به رغم مشكلات مردم در سال جاری، اما میزان مشاركت مردم نسبت به سال قبل افزایش داشته است.محمدعلی كوزه گر در گفتگو با خبرنگار مهر به طرح پویش لبخند مهر با هدف تامین لباس گرم برای كودكان مناطق محروم اشاره نمود و اضافه كرد: این پویش از ۱۹ آذرماه شروع شده و تا ۱۹ دی ماه ادامه خواهد داشت.
وی اظهار داشت: هم اكنون در تمامی استان های كشور این طرح در حال اجراست و خوشبختانه با استقبال خوبی هم از جانب خیرین و نیكوكاران روبه رو شده است.
معاون مشاركت های مردمی سازمان بهزیستی با اشاره به اینكه در اولین مرحله ۱۵۰۰ بسته لباس زمستانی برای كودكان مناطق محروم آماده شده است، تصریح كرد: هفته آینده اولین مرحله از این بسته ها میان كودكان مناطق زلزله زده كرمانشاه توزیع می گردد.
كوزه گر اضافه كرد: خیرین و نیكوكاران می توانند برای كمك به طرح پویش لبخند مهر و لباس گرم كودكان مناطق محروم با روش های مختلف به بهزیستی كمك كنند.
وی در مورد میزان مشاركت های مردمی طی ۹ ماهه سال جاری، تصریح كرد: به رغم اینكه مشكلات مردم به علت افزایش نرخ تورم امسال رشد یافته اما میزان مشاركت مردم نیكوكار نسبت به سال قبل افزایش داشته است.
به گفته كوزه گر، طی یك ماه آینده میزان دقیق افزایش مشاركت ها از استان های مختلف دریافت و اعلام می گردد.

1397/09/27
15:17:59
5.0 / 5
4468
تگهای خبر: بهزیستی , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است