محسن هاشمی:

به تایید صلاحیت شهردار منتخب خوش بین هستیم

به تایید صلاحیت شهردار منتخب خوش بین هستیم كار در محل: رئیس شورای شهر تهران اظهار داشت: ما به تایید صلاحیت شهردار منتخب خوشبین هستیم.محسن هاشمی در حاشیه علنی عصر یكشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به روند انتخاب سرپرست اظهار داشت: بعد از جلسه هم اندیشی بامداد امروز، آقای افشانی نامه ای به من ارسال كردند كه در آن اعلام نموده بودند آماده هستند مسئولیت خود در شهرداری را واگذار كنند. ازاین رو قانونا مسئولیت حضور ایشان به گردن شورای شهر بود.
وی اضافه كرد: در تماس تلفنی كه با وزارت كشور داشتم درخواست كردم در این خصوص تدابیر لازم را اتخاذ كنند كه اعلام گردید در حال آماده كردن بخشنامه دومی پیروبخشنامه ای كه به استانداران ارسال كرده هستند. حدود ساعت ۱: ۳۰ این بخشنامه به دفتر من ارسال شد و بعد از آن درخواست جلسه ویژه برای انتخاب سرپرست را در هیئت رئیسه مطرح كردم.
رئیس شورای شهر تهران تصریح كرد: با عنایت به اینكه خود شهردار تهران اصرار داشتند سرپرست انتخاب گردد و با عنایت به بخشنامه وزارت كشور كه با بخشنامه سازمان بازرسی كه همان زمان ۱۵ آذر را اعلام نموده بود در تناقض بود با این وجود جلسه برای انتخاب سرپرست برگزار گردید.
وی خاطرنشان كرد: كاركنان شهرداری می توانستند بعنوان سرپرست انتخاب شوند كه در گزینه ها پورسیدآقایی، معزی و اشرفی مطرح بودند كه در نهایت تصمیم بر این شد به خاطر آنكه تغییر مدیریت كمتری در شهرداری رخ دهد شخص آقای حناچی خود بعنوان سرپرست انتخاب گردد.
محسن هاشمی اظهار داشت: بر مبنای قانون سرپرست می تواند سه ماه بعنوان سرپرست فعالیت كند.
وی در پاسخ به رسانه ها در مورد اینكه آخرین وضعیت صدور حكم حناچی از جانب وزارت كشور و رویكرد شورا در صورت رد صلاحیت وی اظهار داشت: اطلاعات شما نسبت به من بیشتر است. ما خانواده خوشبینی هستیم ازاین رو بر مبنای همین خوشبینی امیدواریم كه حكم شهردار منتخب بزودی صادر شود.
رئیس شورای شهر تهران تصریح كرد: حكم سرپرست به امضای رئیس شورا صادر می گردد و الان این حكم را امضا خواهم كرد.
وی همینطور در انتهای جلسه امروز با تشكر از زحمات و فعالیت های افشانی در مدتی كه بعنوان شهردار فعالیت كرد اظهار داشت: پروژه های عمرانی زیادی در این مدت به بهره برداری رسید و كارنامه آقای افشانی كارنامه مشعشعی برجا گذاشت كه متاسفانه قانون منع بكارگیری بازنشستگان فرصت ادامه حضور ایشان را از ما گرفت.

1397/08/28
13:38:09
5.0 / 5
4989
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است