عرضه ۲۰ هزار خدمت جهادی به ۳ هزار حاشیه نشین

عرضه ۲۰ هزار خدمت جهادی به ۳ هزار حاشیه نشین كار در محل: جهادگران زندگی خوب با حمایت قرارگاه خدمت رسانی ستاد اجرایی فرمان امام طی یك هفته ساكنان منطقه وسیع قلعه ساختمان در حاشیه شهر مشهد را مورد خدمت رسانی جهادی قرار دادند.


به گزارش كار در محل به نقل از مهر، ۳۱۱۵ حاشیه نشین استان خراسان رضوی در منطقه قلعه ساختمان در حاشیه شهر مشهد مقدس، در طول هفته گذشته، با رجوع به پایگاه خدمات اجتماعی، پزشكی، بهداشتی، روانشناسی، فرهنگی، آموزشی و خانوادگی مؤسسه خیریه و قرارگاه جهادی زندگی خوب در مشهد مقدس از ۲۰۲۹۳ مورد خدمت بهره مند شدند.
این خدمات شامل پزشكی، توزیع دارو، دندان پزشكی، مشاوره، روانشناسی، روانپزشكی و تربیتی، توزیع اقلام فرهنگی و حمایتی و همینطور برگزاری كارگاه های مهارتی و توانمندسازی بوده است.
طی هفته گذشته پنجاه نفر از متخصصین و فعالان اجتماعی «زندگی خوب» با حضور در دو مدرسه مصلی نژاد و شهرآرا در محله شهرك شهید رجایی مشهد (قلعه ساختمان) به خدمت رسانی ویژه به صدمه دیدگان اجتماعی و خانواده های در معرض صدمه پرداختند.
در خلال این خدمت رسانی بی سابقه، هر نفر از مراجعین به صورت متوسط هفت خدمت كلیدی اعم از ویزیت پزشكی، تأمین داروی رایگان، انجام تست های تشخیصی مجانی و همینطور خدمات دندانپزشكی و مشاوره و مددكاری و آموزشی دریافت كرده است.
«زندگی خوب» اعلام نموده است كه بزودی در محله قلعه ساختمان مشهد دفتر خدمات دائمی خویش را راه اندازی خواهد نمود. همینطور این نهاد مردمی اعلام نموده است در جریان خدمت رسانی به ساكنین محله قلعه ساختمان در حاشیه شهر مشهد، قرارگاه جهادی خدمت رسانی ستاد اجرایی فرمان امام، معاونت بهداری سپاه استان خراسان رضوی، شركت هواپیمایی پویا، بسیجیان حوزه های بسیج محله قلعه ساختمان و همینطور خیرین همكاری های خوبی با طرح یاد شده داشته اند.
زندگی خوب جزئیات خدمات عرضه شده در پایگاه خدمات پزشكی و اجتماعی خود در محله قلعه ساختمان مشهد را به شرح ذیل اعلام نموده است: پذیرش كل: ۳۱۱۵ نفر
ویزیت پزشكی (عمومی و تخصصی): ۵۰۰۰ نفر
خدمات آموزشی پزشكی: ۱۵۰۰ نفر
خدمات آموزشی بهداشتی: ۹۵۰ نفر
خدمات دندانپزشكی: ۸۳۰ نفر
عرضه داروی رایگان: ۳۶۰۱ نسخه
خدمات آزمایشگاهی و تشخیصی: ۶۷۳نفر پزشكی
انجام امورات پزشكی (تزریقات و غیره): ۱۵۰ مورد
اعزام تیم پزشكی به صورت سیار: پنج مورد
روانشناسی:
برگزاری كارگاه: ۷۰۰ نفر
عرضه مشاوره فردی: ۱۵۰۰ نفر
برگزاری كارگروه درمانی: ۳۴۰ نفر مددكاری
تشكیل پرونده: ۲۵۷مورد
مشاوره مددكاری: ۹۰۰مورد
بازدید از منزل: ۲۰مورد
توزیع كیف مدرسه: ۲۳نفر
پرداخت كمك هزینه مستقیم: ۱۱نفر امور كودك و نوجوان
پذیرش كل: ۴۵۰ نفر
برگزاری كلاس آموزشی: ۱۳۵۰ نفر ساعت
برگزاری مسابقه: ۵مرحله و ۶۵۰نفر
توزیع اقلام فرهنگی، كتاب داستان، هدایا و غیره: ۶۴۷مورد
برگزاری ۹۰ كارگاه آموزشی گوناگون سایر خدمات
پذیرایی از مراجعین ۶۵۱ نفر

1397/06/22
17:26:08
5.0 / 5
5572
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است