مدیركل اسكان سازمان حج و زیارت:

بیشترین خدمات به زائران در هتل ها عرضه می گردد

بیشترین خدمات به زائران در هتل ها عرضه می گردد كار در محل: مدیركل اسكان سازمان حج و زیارت با اشاره به اینكه هم اكنون چهار هتل در مدینه منوره در حال عرضه خدمات به زائران كشورمان است، اظهار داشت: بیشترین خدمات به زائران در هتل ها عرضه می گردد.


به گزارش كار در محل به نقل از مهر، محسن نظافتی با اشاره به اینكه ۲۰ هتل در مدینه برای اسكان زائران كشورمان در نظر گرفته شده است اظهار نمود: از روز ۲۷ تیر كه نخستین كاروان های حجاج وارد مدینه شدند، این هتل ها فعالیت خویش را شروع كردند. به قول وی هم اكنون ۴ هتل در مدینه مورد بهره برداری قرار گرفته و سایر هتل ها هم آماده خدمت رسانی به زائران است.با توجه به اینكه هم اكنون روزی ۴ یا ۵ پرواز از كشورمان به مدینه انجام می گردد و روز به روز هتل های بیشتری در مدینه فعال خواهد شد. نظافتی همینطور با اشاره به اینكه ایران جزء معدود كشورهایی است كه عوامل اجرایی هتل ها را از كشور خود به مكه و مدینه اعزام می كند خاطرنشان كرد: مدیران هتل ها قبل از حضور زائران، هتل ها را تحویل گرفته و با كمك عوامل عربی، هتل ها را برای عرضه خدمات به زائران آماده می كنند. مدیركل اسكان سازمان حج و زیارت در ادامه با اشاره به اینكه روند خدمات رسانی هتل ها تحت نظارت قرار دارد، اضافه كرد: سطح هتل ها در مدینه نسبت به مكه بخاطر تخریب هتل ها و ساخته نشدن هتل جدید، پایین تر است و از این جهت برای تمام زائران كشورهای مختلف كمبود وجود دارد از این رو مدت حضور زائران كشورمان در مدینه شش روز در نظر گرفته شده است. البته تاكید داریم كه در همین هتل ها بیشترین خدمات به زائرین عرضه شود.
به قول وی تمام هتل های مدینه نزدیك به حرم رسول الله(ص) بوده و زائران براحتی می توانند به حرم دسترسی داشته باشند. نظافتی درباره آخرین وضعیت آماده سازی هتل های مكه هم تصریح كرد: در مكه ۸۲هتل برای اسكان زائران كشورمان در نظر گرفته شده است. هم اكنون زائری در مكه مستقر نشده است و فردا شب زائرانی كه در روز ۲۷ تیر وارد مدینه شده اند، به مكه می روند. مدیران هتل ها و همكاران ستادی هتل های مكه را آماده كرده اند و هتل های مكه مكرمه آماده خدمات رسانی به زائران كرده اند.


1397/05/05
14:55:53
5.0 / 5
5064
تگهای خبر: خدمات , سازمان , مدیر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است