استاندار تهران خبر داد؛

صدور ۵ و نیم میلیون كارت هوشمند ملی در استان تهران

صدور ۵ و نیم میلیون كارت هوشمند ملی در استان تهران كار در محل: استاندار تهران با اشاره به صدور ۵.۵ میلیون كارت هوشمند ملی در استان تهران، اظهار داشت: كارت های ملی قدیمی آخر اسفند ۹۶ از درجه اعتبار ساقط است.به گزارش كار در محل به نقل از مهر، محمدحسین مقیمی در نشست جمعیتی استان تهران كه با حضور مدیركل ثبت احوال استان و مدیران استانی برگزار شد، با اشاره به اهمیت ثبت وقایع حیاتی در بهبود برنامه ریزی ها در استان، اضافه كرد: ثبت وقایع حیاتی در جهت آینده پژوهی و برنامه ریزی برای آینده بسیار كمك می نماید و در این زمینه آمار دقیق وقایع حیاتی لازم و ضروری می باشد.
وی ادامه داد: در برنامه ریزی های كلان همچون آموزش و پرورش و بهداشت و درمان، مبحث آمارهای جمعیتی بیشتر اهمیت دارد، بعنوان مثال طی سال های گذشته به علت نبود آینده نگری، ظرفیت های دانشگاهی بسیاری احداث شد اما چون تعداد جوانان و دانشجویان در چند سال اخیر كاهش یافته است، امروز خیلی از صندلی های دانشگاهی خالی از دانشجو شده اند.
استاندار تهران با اشاره به آخر مهلت اعتبار كارت های ملی قدیمی، اظهار داشت: در انتها اسفندماه كارت های قدیمی ملی از اعتبار ساقط است و همه شهروندان باید برای كارت هوشمند ملی ثبت نام كنند.
مقیمی تصریح كرد: هم اكنون حدود ۳۵ میلیون نفر در كشور كارت هوشمند ملی خویش را دریافت كرده اند كه حدود ۴۰ درصد جمعیت واجدین شرایط را شامل می گردد.
وی اضافه كرد: در استان تهران ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر كارت هوشمند ملی را دریافت كرده اند كه نزدیك به ۵۲ درصد جمعیت مشمول را به خود اختصاص می دهد.

1396/12/10
17:27:52
5.0 / 5
5385
تگهای خبر: دانشگاه , مدیر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است