حمایت مسئولان از تولید و اشتغال

حمایت مسئولان از تولید و اشتغال به گزارش كار در محل، به نقل از تسنیم نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس اظهار داشت:‌ مسئولان در حمایت از تولید و اشتغال ترسی نداشته باشند و طبق قانون هر آنچه می‌توانند از بخش خصوصی حمایت نمایند.


محمد محمودی شاه‌نشین امروز در همایش منتخبان شوراهای دوره پنجم شهرستان‌های شهریار، قدس و ملارد كه با حضور معاون عمرانی استاندار، ائمه جمعه و فرمانداران این سه شهرستان برگزار شد اظهار داشت: مهّم‌ترین وظیفه‌ای كه شوراها باید در مسیر آن حركت كنند بهبود خدمات‌رسانی در سطح شهر به صورت متوازن است.
وی در ادامه بیان كرد: رفع مشكلات به یك اجماع و همراهی نیازمند است كه اگر به صورت مطلوب اقدامات پیگیری و در مسیر قانون باشد به طور حتم خدمات در راه اصلی خود قرار گرفته و مردم رضایت خواهند داشت.
عضو كمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات مهّمی كه در زمینه بهبود سرانه آب صورت گرفته تصریح كرد: در جلساتی كه با وزیر نیرو داشتیم، قرار است تا ۲۵میلیون متر مكعب از محل تصفیه‌خانه شماره ۶ و آب‌هایی كه از سیاه‌بیشه انتقال پیدا می‌كند، به حوزه انتخابیه شهرقدس، شهریار و ملارد تخصیص داده شود.
محمودی گفت: آب شُرب در منطقه مقداری با مشكل روبه‌رو شده ‌و لازم است كمیته‌ای تخصصی در این زمینه تشكیل شود و البته در همین راستا با پیگیری‌های انجام شده، مقدار قابل توجهی از مشكلات آب شرب در تعداد بالایی از روستاهای ملارد حل شد؛ اما همچنان لازم است به این حوزه در تمام رده‌های شهرستان توجه شود.
وی بیان كرد: باید كمك كنیم تا بهبود در این حوزه نیز صورت بگیرد و این درد مشترك، بدون همكاری و همیاری دیگر دستگاه‌ها و سازمان‌ها درمان نمی‌شود، و باید به همراه یكدیگر در این راستا قدم برداریم و مجموعه‌های شهری نیز لازم است در این میان برنامه‌های ویژه‌ای را تدوین كنند.
نماینده مردم شهرستان های شهریار قدس و ملارد در مجلس بیان كرد: برای تسهیل امور اشتغال لازم است از تمام ظرفیت‌ها بهره برد تا اقدامات تاثیر‌گذار در این حوزه افزایش پیدا كند و موانع را باید از سر راه ایجاد اشتغال برداشت چرا كه یكی از مهم‌ترین سیاست های نظام ایجاد اشتغال البته با فراهم كردن تمام جوانب قانونی آن است.
وی ادامه داد: همه ما در حوزه اشتغال مسئولیم و امروز حوزه انتخابیه به جهت میزان جمعیت نیروی انسانی در ارتباط با اشتغال جزء مناطقی است كه در حالت مناسبی قرار ندارد، و در بسیاری از مناطق حتی تحصیلكرده‌های ما نیز بیكار هستند كه این باید برطرف شود تا جوانان در این منطقه بتوانند اشتغال‌زایی و افزایش آن را لمس كنند.
عضو كمیسیون شوراهای مجلس اظهار داشت: مسئولان در حمایت از تولید و اشتغال ترسی به خود راه ندهند و طبق قانون هر آنچه می‌توانند از بخش خصوصی حمایت كنند تا این افراد بیشتر در منطقه حضور پیدا كنند، و در كنار این حمایت‌ها تا می‌توانند موانع را از پیش‌روی سرمایه‌گذاران و تولیدكنندگان بردارند.
محمودی در پایان خاطرنشان كرد: اگر بخش خصوصی پای كار نیاید و سرمایه به جریان تولید و اشتغال‌زایی وارد نشود، بیكاری روز به روز بیشتر، و بسیاری از امور اجتماعی تحت تأثیر این موضوع با خلل روبه‌رو شود.
1396/04/24
19:34:17
5.0 / 5
6193
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است