رئیس پلیس صدور گذرنامه ناجا:

تمدید صدور و دریافت ویزای عراق تا فردا

تمدید صدور و دریافت ویزای عراق تا فردا به گزارش كار در محل رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه ناجا اظهار داشت: روند صدور ویزا تا فردا سه شنبه تمدید شده است.به گزارش كار در محل به نقل از مهر، سرهنگ مجید صمدی به روند صدور روزانه گذرنامه اشاره كرد و تصریح كرد: از چند هفته گذشته سازوكار صدور یك روزه گذرنامه را تدارك دیده بودیم و كسانی كه مدارك خویش را به پلیس گذرنامه تحویل دادند، گذرنامه شان یك روزه صادر می شد.
وی ادامه داد: ظرف یك ماه اخیر یك میلیون گذرنامه صادرشده است؛ بخش عمده این آمار مربوط به گذرنامه هایی است كه مردم ابتدابه ساكن برای دریافت آن اقدام كردند.
صمدی با اشاره به مدیریت صحیح سفر از جانب مردم در اربعین ۹۶ اظهار داشت: از روز گذشته روند بازگشت زوار آغازشده است؛ خاصه از بامداد امروز بازگشت زائران عزیز شدت بیشتری گرفته است و خروج زائرین اربعین رو به كاهش است.
وی خاطرنشان كرد: بارها اعلام كرده ایم كه زوار برای خروج باید ویزای كشور مقابل را همراه داشته باشند؛ اما عده ای با تصور اینكه شاید در مرز ویزای خویش را دریافت كنند، به مرزها رجوع كرده بودند.
رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه ناجا اظهار داشت: كسانیكه پاسپورت بدون ویزا داشته اند، در مرز مهران این سازوكار فراهم است كه در صورت تمایل به دفتر كنسولی ایلام رجوع كنند و اقدام به دریافت ویزا كنند و از همان دفاتر گذرنامه های خویش را دریافت كنند.
 

1396/08/15
19:29:50
5.0 / 5
5350
تگهای خبر: گذرنامه , تداركات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است