دبیر انجمن شركت های هواپیمایی:

نرخ بلیت هواپیما به پیش از افزایش قیمت برگشت

نرخ بلیت هواپیما به پیش از افزایش قیمت برگشت کار در محل: دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی گفت شرکت های هواپیمایی طبق دستور دادستان، نرخ ها را به پیش از افزایش قیمت برگرداندند؛ با توجه به این هم اکنون ایرلاین ها در شرایط سختی قرار دارند و اگر نرخها تغییر نکند، ایمنی پروازها را تحت تاثیر قرار می دهد.


به گزارش کار در محل به نقل از ایسنا، ایرلاین ها در ایام گذشته قیمت بلیت هواپیما را بدون دریافت تاییدیه نهایی سازمان های مسئول افزایش داده و معتقدند این کار در امتداد آزادسازی نرخ بلیت در قانون پنجم توسعه صورت گرفته؛ اما رییس سازمان هواپیمایی با وجود این که یک ماه پیش گفته بود افزایش قیمت بلیت هواپیما در دستور کار است، می گوید شرکتها باید صبر کنند تا آن زمان که افزایش قیمت به تصویب ستاد تنظیم بازار برسد.
با توجه به این بعد از اظهار نظرهای گوناگون از طرف سازمان هواپیمایی و انجمن شرکت های هواپیمایی، امروز معاون دادستان تهران گفت افزایش قیمتی که بوسیله انجمن شرکت های هواپیمایی به شرکت های هواپیمایی ابلاغ گردید مورد تأیید ستاد تنظیم بازار نیست و این اضافه دریافتی حتما باید به مردم و به مسافرین برگردانده شود.
شرکت های هواپیمایی نرخ ها را به پیش از افزایش قیمت برگرداندند
در این جهت مقصود اسعدی سامانی -دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی- در گفت و گو با ایسنا با اعلان اینکه دستور نرخ دادستانی این بود که نرخ ها به نرخ قبلی برگردد، اظهار داشت: شرکت های هواپیمایی طبق دستور دادستان، نرخ ها را به پیش از افزایش قیمت برگرداندند.
وی اشاره کرد: ما چند ماه است که منتظر ابلاغ ستاد تنظیم بازار هستیم و هنوز خبری نشده است؛ با توجه به این هم اکنون ایرلاین ها در وضعیت سختی قرار دارند و اگر نرخها تغییر نکند، ایمنی پروازها را تحت تاثیر قرار می دهد، ضمن این که موجب زمین گیری بیشتر هواپیماهای کشور خواهد شد.
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی در پاسخ به این که نحوه بازگشت هزینه ها به مردم به چه صورت خواهد بود، اظهار داشت: شرکتها باید با مسافران هماهنگی کرده و هزینه های اضافی را برگردانند.
منبع:

1401/11/06
13:21:53
0.0 / 5
231
تگهای خبر: سازمان , شركت , قیمت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است