در گزارش كار در محل عنوان شد؛

پرداخت نصف و نیمه بودجه دارویار به تامین اجتماعی

پرداخت نصف و نیمه بودجه دارویار به تامین اجتماعی به گزارش کار در محل، مدیر کل درمان غیر مستقیم سازمان تامین اجتماعی با اشاره به این که بزرگترین طلبکار از دولت هستیم، اظهار داشت: اعتباری که قرار بود برای اجرای طرح دارویار به تامین اجتماعی بدهند به درستی محقق نشد.شهرام غفاری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به این که سازمان تامین اجتماعی بیش از سه هزار میلیارد تومان از شرکت های دارویی طلب دارد، اظهار داشت: تفاهم نامه ای میان سازمان غذا و دارو و همین طور بیماران خاص از طرف بیمه سلامت منعقد شده که بر طبق آن باید مبلغی را به سازمان تامین اجتماعی پرداخت کند. البته طلب ما از سازمان برنامه و بودجه است که قرار بود بودجه ای از طرح دارویاری هم برای تسویه مطالبات و هم اجرائی شدن طرح دارویار به ما پرداخت کند که متأسفانه درست انجام نشد.
وی اضافه کرد: قسمتی از مطالبات سازمان تامین اجتماعی به سبب بدهی دولت می باشد و همین طور بخشی نیز بدهی کارفرمایان به این سازمان است که مبلغ زیادی را رقم زده است. چنانچه دولت و همین طور کارفرمایان و سازمان برنامه و بودجه اعتبار مورد نیاز را به ما پرداخت کنند، ما نیز می توانیم طلب مراکز طرف قرارداد را بموقع به آنها بدهیم و هم در امتداد اجرای درست طرح دارویار اقدام نماییم که تمامی آنها نیازمند داشتن نقدینگی سازمان تامین اجتماعی است.
مدیر کل درمان غیر مستقیم سازمان تامین اجتماعی اشاره کرد: قرار بود سازمان برنامه و بودجه از بدهی های دولت و نه خیریه و اعانه به سازمان اعتباری را پرداخت کند و ما نیز برای مراکز دانشگاهی و اجرای طرح دارویار هزینه نماییم که بطور دقیق محقق نشد.
به گفته وی تا حالا دو هزار و ۴۰۰ میلیون تومان از طرح دارویار به ما پرداخت شده است قرار بود دو مبلغ جداگانه برای تسویه به ما پرداخت کنند که یکی ۵ هزار میلیارد تومان برای خود تامین اجتماعی بود و مبلغ دیگر ۷ هزار میلیارد تومان در قالب تفاهم نامه ای به سه سازمان بیمه ای بود. در مجموع ۱۲ هزار میلیارد تومان باید پرداخت می شد اما فقط دو هزار و ۴۰۰ میلیون تومان به تامین اجتماعی پرداخت گردید.


منبع:

1401/09/08
15:18:02
0.0 / 5
294
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است