نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی:

اخلاص جزو فرهنگ میزبانی است

اخلاص جزو فرهنگ میزبانی است به گزارش کار در محل، مشهد ـ نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی اظهار داشت: خوشا به سعادت کسانی که با اخلاص در خدمت امام هشتم و زوار آن حضرت (ع) هستند و اخلاص، جزو فرهنگ میزبانی است.به گزارش کار در محل به نقل از مهر، آیت الله احمد علم الهدی ظهر پنجشنبه در همایش فرهنگ میزبانی ویژه خدمتگزاران زوار در مجتمع آیه ها اظهار نمود: خوشا به سعادت کسانی که با اخلاص در خدمت امام هشتم و زوار آن حضرت (ع) هستند و اخلاص، جز فرهنگ میزبانی است و این فرهنگ از باور آغاز می شود به این معنا که انسان، باور قلبی داشته باشد که جاروکش و خدمتگزار امام رضا (ع) است.
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی اضافه کرد: در برخورد با امام هشتم (ع) معامله نکنید. در پیک زیارتی کرایه تاکسی ۲ برابر می شود. امام رضا (ع) از این مورد ناراحت می شوند. حضور میلیونی زوار امام رضا (ع) در مشهد فرصتی است که باید بیشتر خدمت کنید تا این که درآمد بیشتری کسب کنید.
وی اظهار نمود: اگر مشکل دارید مشکلتان را به امام رضا (ع) بگوید تا حل شود. مشکل مالی با سرکیسه کردن زائر امام رضا (ع) نه فقط حل نمی گردد بلکه بدتر هم می شود. فرهنگ میزبانی از یک باور شروع می شود. آدم باید باور کند که نوکر، راننده و جاروکش امام رضا (ع) است. نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با اشاره به اینکه دهه آخر صفر موج بزرگ حضور زوار در مشهد است اضافه کرد: در این روزها، امام هشتم (ع) کسانی را که در میدان و خدمتگزار میهمانان آن حضرت هستند را بیشتر مورد توجه قرار می دهند و باید اخلاص در عمل را حفظ کرد.
آیت الله علم الهدی بیان نمود: حضور میلیونی زوار امام هشتم (ع) در ایام پایانی ماه صفر نباید زمینه ای برای کاسبی غیرمعمول و گرانفروشی شود چونکه ناراحتی و غضب امام رضا (ع) را بدنبال دارد.
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی اضافه کرد: غضب امام رضا (ع) زندگی را به هم می زند. حضور میلیونی زوار امام رضا (ع) در مشهد فرصتی است که باید از میهمانان آن حضرت بیشتر پذیرایی نماییم نه این که فرصتی برای سرکیسه کردن زوار باشد.
وی اظهار داشت: در عرصه نظافت و پاکبانی، حمل و نقل شهری و مدیریت خدمت و در هر موقعیتی اگر زوار امام هشتم (ع) را با اخلاص خدمت نماییم همکار امام رضا (ع) در پذیرایی از میهمانان آن حضرت هستیم. آنچه در عرصه کاری و مدیریت شهری می درخشد نوکری امام رضا (ع) است که ارزش و عظمت آن قابل محاسبه نیست.
آیت الله علم الهدی با اشاره به اینکه مشهد توریست و شهروند ندارد، اظهار نمود: این شهر، زائر و مجاور دارد. مشهد، شهر امام رضا (ع) است و هر کس ساکن اینجاست همسایه و مجاور و مستأجر آن حضرت است. توریست مربوط به شهرهایی است که مراکز تفریحی و میراث فرهنگی دارد و گردشگران برای تماشای اشیای عتیقه و کهنه به آن شهرها سفر می کنند. مشهد جای چنین چیزهایی نیست، پس توریست در مشهد نداریم.

1401/06/27
11:29:56
0.0 / 5
165
تگهای خبر: سفر , فروش , مدیر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است