استاندار خراسان رضوی:

نظارت سبب اصلاح امور می شود

نظارت سبب اصلاح امور می شود به گزارش کار در محل، مشهد ـ استاندار خراسان رضوی اظهار داشت: نظارت سبب اصلاح امور می شود و این در شرایطی است که احساس حمایت مسئولان از جانب سازمان بازرسی خراسان رضوی هم افزوده شده است.به گزارش کار در محل به نقل از مهر، یعقوبعلی نظری در دیدار مدیرکل سازمان بازرسی خراسان رضوی و هیأت همراه، اظهار نمود: نباید مبحث مهم انجام نظارت سبب کندی کار شود بلکه باید شرایط بگونه ای برنامه ریزی شود تا در عین حال جلوگیری از تخلف، انجام کارها، همراه با سلامت باشد که این مسیر حالا درحال اصلاح است.
استاندار خراسان رضوی افزود: برخی موضوعات تنش زا است و باید، حل آنها با درایت و در لحظه صورت پذیرد بعنوان مثال، مبحث اعزام زائرین برای حضور در راهپیمایی اربعین حسینی سبب افزایش درخواست و کمبود وسیله نقلیه در پایانه مسافری شد و بر همین مبنا و در کمتر از ۴۸ ساعت دو مرحله بازدید میدانی صورت گرفت و فرماندار مشهد بعنوان نماینده ویژه استاندار برای حل این مشکل در محل پایانه مسافربری مشهد، مستقر شد.
وی ضمن اشاره به برنامه های مختلف در دست اقدام در سطح استان خراسان رضوی بیان نمود: برای انجام بعضی از کارها و رسیدن استان به سطح مطلوب در کشور، نیاز به ایجاد برخی زیر ساخت ها بود و آغاز عملیات اجرایی این طرح ها در دست اقدام قرار گرفت که تعدای از آنها کار خویش را آغاز کرده اند. به عبارتی کارها بر مبنای مبحث و اهمیت آن رتبه بندی شده و در قرارگاه های مختلف، نحوه اجرا، تأمین مالی و زمان بهره برداری آن مشخص است و سازمان بازرسی بعنوان نهاد نظارتی، می تواند مطالبه گر نحوه صحیح اجرای برنامه ها باشد.
نظری اظهار داشت: بعضی از طرح ها همچون راه اندازی قطار سریع السیر مشهد- تهران و یا ایجاد شهرک فرودگاهی مشهد نه تنها سطح سرانه استان را زیاد می کند بلکه با اقدامی جهشی، تاثیر شگرفی در حل مشکلات کشور هم خواهد داشت.
استاندار خراسان رضوی اضافه کرد: برنامه های مصوب شده از جانب هیأت دولت در مسافرت استانی توسط استانداری خراسان رضوی پیگیری می شود تا دستگاههای متولی بتوانند کارها را به سرانجام برسانند و سازمان بازرسی در این حوزه هم می تواند یاری دهنده باشد.
وی اظهار نمود: نتیجه خدمات منجر به حل مسائل خواهد شد و می تواند سرمایه اجتماعی مردم که حالا صدمه دیده است، افزایش دهد و یکی از این اقدامات، طرح بزرگ نهضت ملی مسکن می باشد که منجر به بهبود معیشت مردم خواهد شد.
ارزیابی عملکرد بیشتر از ۳۰ دستگاه عمده از نظر مأموریت و یا به صورت موردی
در ادامه حجت الاسلام موسی فتوحی، مدیرکل سازمان بازرسی خراسان رضوی، هم در این دیدار با تشریح فعالیتهای دستگاه مربوطه اظهار نمود: عملکرد بیشتر از ۳۰ دستگاه عمده استان از نظر مأموریت و یا به صورت موردی، تابحال مورد ارزیابی قرار گرفته است و نکته حائز اهمیت، پیگیری و پشتکار آنها برای حل مسائل بوده است.
مدیرکل سازمان بازرسی خراسان رضوی اضافه کرد: شاهد افزایش سطح سلامت مدیران با عنایت به اختیاراتی که دارند، هستیم و این مهم، می تواند در رفع چالش های موجود تاثیر بسیار بگذارد.
وی افزود: از طرفی مبحث پشتیبانی از تولید و کاهش موانع بعنوان یکی از اصول این سازمان در دست اقدام است و تلاش شده است تا برخی مشکلاتی که صنایع مختلف دارند، با برگزاری جلسه با مدیران دستگاه ها و نهادها رفع گردد و تمام تلاش خویش را بعنوان دستگاه ناظر انجام خواهیم داد.


منبع:

1401/06/17
23:50:00
0.0 / 5
211
تگهای خبر: تولید , خدمات , سازمان , مدیر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است