نماینده نیشابور در مجلس خبر داد:

حضور وزرای صمت و جهاد کشاورزی در شهرستان نیشابور

حضور وزرای صمت و جهاد کشاورزی در شهرستان نیشابور نیشابور ـ نماینده مردم نیشابور، فیروزه و زبرخان در مجلس شورای اسلامی از حضور وزرای صمت و جهاد کشاورزی همزمان با سفر هیئت دولت به خراسان رضوی در شهرستان نیشابور آگاهی داد.احسان ارکانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: در مسافرت هیئت دولت به خراسان رضوی، رییس جمهور در مشهد جلساتی خواهند داشت که در نهایت جلسه جمع بندی مصوبات پیشنهادی سفر، فردا شب در مشهد قطعی خواهد شد.
نماینده مردم نیشابور، فیروزه و زبرخان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: در مسافرت هیئت دولت وزیر صنعت، معدن و تجارت به عنوان نماینده ریاست جمهوری در زمینه انتخابیه شهرستان های نیشابور، فیروزه و زبرخان بمنظور بازدید از شهرک های صنعتی عطار، کمال و الملک و خیام حضور پیدا خواهند کرد.
وی بیان کرد: همین طور جلسه بررسی و پیگیری مشکلات فعالان صنعتی در قالب ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که بصورت تجمیعی سه شهرستان در فرمانداری نیشابور انجام می شود.
ارکانی اظهار داشت: علاوه بر وزیر صمت، وزیر جهاد کشاورزی نیز بعدازظهر حدود دو ساعت در نیشابور بمنظور بررسی مشکلات کشاورزی و دامپروری این منطقه حضور خواهند داشت.
نماینده مردم نیشابور، فیروزه و زبرخان در مجلس شورای اسلامی اظهار نمود: مطالبات کلان مردمی نیشابور بزرگ را در مجلس با مرتضوی معاون اجرائی ریاست جمهوری و سرپرست سفرهای رییس جمهور به استانها مطرح کردیم که اشکالاتی وجود داشت که اکثریت مصوبات معطوف به مشهد است و شهرستان های خراسان رضوی خیلی در مصوبات دیده نشده اند که خوشبختانه با پیگیری های انجام شده اصلاح صورت گرفته است.
وی بیان کرد: موضوعات مهمی که در مسافرت هیئت دولت در دستور پیگیری داریم طرح هادی روستاها، راه های آسفالت نشده روستایی، ورزشگاه نیمه تمام ۵ هزار نفری انقلاب نیشابور، سالن صخره نوردی نیشابور، تسریع در مجوز ماده ۲۳ فرودگاه نیشابور، جاده درود به طرقبه، خرو به زشک، اسحاق آباد به تربت حیدریه، خرید حمایتی آلو زبرخان، پشتیبانی از واحدهای تولیدی نیمه فعال و غیرفعال است.
ارکانی بیان کرد: همین طور تکمیل بیمارستان سوم و خوابگاه با اعتبار ۱۹۵ میلیارد تومانی، تکمیل طرح های نیمه تمام دانشگاه دولتی نیشابور، تزریق ۱۴ میلیارد تومان به مراکز فنی و حرفه ای نیشابور بزرگ، مجتمع اداری نیمه تمام در شهرستان فیروزه، شروع عملیات بیمارستان ۶۴ تختخوابی زبرخان، تعیین تکلیف بیمارستان فیاض فیروزه، اختصاص بودجه به باغ نشاط و خانه کمال الملک جهت مرمت، اختصاص بودجه در زمینه سایت تاریخی شادیاخ و تکمیل کتابخانه مرکزی نیشابور را نیز در دستور کار داریم.
نماینده مردم نیشابور، فیروزه و زبرخان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امیدواریم در مسافرت هیئت دولت به خراسان رضوی، ریاست محترم جمهوری توجه بهتری به نیشابور بزرگ و رفع تبعیض ها از طرف مرکز استان داشته باشند.

1401/01/11
12:57:40
0.0 / 5
206
تگهای خبر: بودجه , تولید , خرید , دانش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است