مدیركل راه و شهرسازی اردبیل:

امكان سوءاستفاده در قالب تعاونی ها در طرح ملی مسكن وجود ندارد

امكان سوءاستفاده در قالب تعاونی ها در طرح ملی مسكن وجود ندارد به گزارش کار در محل مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل اظهار داشت: امکان سوءاستفاده در قالب تعاونی ها در اجرای طرح اقدام ملی مسکن وجود ندارد و به سرعت پروژه ها تکمیل و تحویل متقاضیان خواهد شد.محبوب حیدری در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار نمود: با کسب تجربه از طولانی شدن ساخت و تحویل مسکن مهر، در اجرای طرح اقدام ملی مسکن تلاش می نماییم تا با جلوگیری از سوءاستفاده های احتمالی مدت زمان ساخت و تحویل واحدها را با همراهی و همکاری متقاضیان به حداقل رسانده و اجازه تأخیر و تعلل در این راه را ندهیم.
وی اشاره کرد: در کنار توجه و نظارت به مراحل ساخت طرح اقدام ملی مسکن در همه بخش ها از فنداسیون گرفته تا قیرگونی پشت بام اهتمام می نماییم تا با کیفیت ترین مصالح صرف راه اندازی این پروژه شود تا در مجموع طرح اقدام ملی مسکن بتواند به طرحی موفق و ماندگار در تاریخ این کشور تبدیل گردد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از تامین ۳۵ هکتار زمین و تحویل رایگان آن برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن آگاهی داد و اظهار داشت: در شهرهای بالای ۱۰۰ هزار نفر چهار هزار و ۳۵۰ واحد و در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر نیز یک هزار و ۵۲۲ واحد پروژه طرح اقدام ملی مسکن در حال اجراست.
حیدری اضافه کرد: به غیر از تعاونی های ادارات، ما اجازه ندادیم ساخت واحدهای طرح اقدام ملی مسکن به دست برخی تعاونی ها و سوءاستفاده های احتمالی آنها بیفتد که ضمن پیش گیری از این امر خود راه و شهرسازی با همکاری ستاد اجرائی امام تلاش می کند تا واحدهای طرح اقدام ملی مسکن بموقع به بهره برداری برسد.
وی به پروژه های بازآفرینی شهری در استان اردبیل اشاره نمود و افزود: ۲۹ پروژه در قالب ۴۰ هزار و ۱۲ متر مربع شامل راه اندازی مجموعه های خدماتی و رفاهی، بهسازی و آسفالت معابر، ساماندهی تأسیسات روبنایی و زیربنایی به انجام می رسد.
حیدری از پرداخت ۳۳۰ میلیارد ریال کمک هزینه به حساب شهرداری ها برای اجرای طرح های بازآفرینی آگاهی داد و اشاره کرد: با سفر مکرر معاون وزیر راه و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری کوشیدیم تا منابع مورد نیاز را در اجرای طرح ها دریافت نماییم.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل به پروژه های شاخص مشارکتی در حوزه مسکن و ساختمان نیز اشاره نمود و اظهار داشت: در سالهای اخیر مجتمع های تجاری و خدماتی متنوعی در شهر اردبیل، پارس آباد و مشگین شهر اجرا شده که در مجموع این پروژه ها با ۵۴۰ واحد به بهره برداری رسیده و دو هزار و ۳۵۰ واحد نیز در مرحله اجراست.


منبع:

1400/01/26
22:24:41
0.0 / 5
520
تگهای خبر: خدمات , سفر , شركت , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است