معاون شهردار تهران مطرح كرد

عدم تكمیل خطوط متروی تهران تا سال ۱۴۲۰ در صورت كمك نكردن دولت

عدم تكمیل خطوط متروی تهران تا سال ۱۴۲۰ در صورت كمك نكردن دولت معاون شهردار تهران با اشاره به اینكه طی ۱۱ سال قبل دولت برای توسعه حمل و نقل عمومی به شهرداری تهران كمك شایانی نكرده است، اظهار داشت: با ادامه این شرایط تا سال ۱۴۲۰ خطوط متروی تهران تكمیل نخواهد


به گزارش کار در محل به نقل از مهر، مناف هاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در آیین افتتاح ورودی ایستگاه نواب در خط ۷ متروی تهران درباره مشخصات ایستگاه نواب و ورودی مسقف آن اظهار داشت: این ایستگاه تقاطعی بین خطوط ۲ و ۷ دارد و پیش از این ورودی خط ۲ برای دسترسی به خط ۷ استفاده می شود و امروز ورودی مستقل خط ۷ راه اندازی شد. وی با اشاره به وسعت ۱۴ هزار متر مربعی این ایستگاه تصریح کرد: خط ۷ در این نقطه تقاطع دارد و یکی از عمیق ترین ایستگاه ها با عمق ۴۸ متر است و با عنایت به قرارگیری ایستگاه در فضاهای مرکزی شهر و منطقه ۱۱ می تواند شرایط بهتری را برای مردم فراهم آورد. هاشمی اظهار داشت: تجربه مترو تهران نشان داده است در محلات پرترافیک و پر تراکم ورودی های جدید مترو بر مشتری های مترو می افزاید. وی با اشاره به اینکه این ایستگاه جهت استفاده حدود ۵۰ هزار نفر در روز طراحی شده است. اضافه کرد: با ایجاد کارگروه ساخت داخل در شرکت مترو در این ایستگاه ها و سایر ایستگاههای در حال بهره برداری از ساخت داخل کمک گرفته شده است که از نمونه های آن می توان به فن های هواساز و پست های برق و گیت بلیت اشاره نمود. معاون شهردار تهران در مورد وضعیت حمل و نقل عمومی شهر تهران هم اظهار داشت: تا سال ۱۴۰۰ حتی یک دستگاه واگن از محل تأمین ۲ هزار دستگاه واگن داخل محقق نمی گردد، و از سال ۸۹ هیچ حمایت لازمی برای تکمیل شبکه حمل و نقل انجام نشده است و در نتیجه با معضل موجود حمل و نقل عمومی در کلانشهرها مواجهیم. وی درباره عدم توسعه خطوط مترو هم اظهار داشت: تا زمانیکه ۲۴۰ مترو خطوط موجود باقیمانده تکمیل نشود امکان ساخت خطوط جدید وجود ندارد.
هاشمی افزود: ۴ خط ۱۰، ۹، ۸ و ۱۱ باید ساخته شود که هزینه بر و زمان بر است و اگر حمایت دولت ها به همین شکل ضعیف ادامه یابد تا سال ۱۴۲۰ هم خطوط متروی تهران تکمیل نمی گردد.

1399/07/28
20:24:57
5.0 / 5
1579
تگهای خبر: شركت , شهرداری , كارگر , مشتری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است