شهربانو امانی:

نخستین فوتی ها در ناوگان حمل و نقل عمومی بود

نخستین فوتی ها در ناوگان حمل و نقل عمومی بود به گزارش كار در محل یك عضوشورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: نخستین فوتی ها را در ناوگان حمل و نقل عمومی داشتیم، امروز در اتوبوسرانی ۴۰ نفر و در مترو ۳۵ نفر از همكاران ما مبتلا به كرونا هستند.


به گزارش كار در محل به نقل از مهر، شهربانو امانی در جریان دویست و هفتمین جلسه شورای شهر تهران بعد از سخنان فرمانده ستاد مبارزه با كرونا شهر تهران اظهار داشت: همه ما می دانیم كه سال ۹۸ سال بسیار سختی بود اما متأسفانه گزارش های موجود می گوید سال جاری دریغ از سال گذشته است.

وی با اشاره به اینكه فرصت سوزی یكی از ضعف های جدی مدیریت كشور است، اظهار داشت: ویروس كرونا مدیریت كشور را به یك مدیریت هماورد فراخواند و با عنایت به این كه جمعیت زیادی در تهران حضور دارند، كانون قدرت تصمیم گیر و تصمیم ساز هم در تهران مستقر است و این كار ستاد فرماندهی كرونا در شهر تهران را سخت تر می كند.

امانی با اشاره به اینكه می توانستیم از فرصت دو هفته ای تعطیلات عید حداكثر استفاده را داشته باشیم، تصریح كرد: به علل مختلف مدیریتی بر روی كاغذ، ستاد فرماندهی، شما و وزارت بهداشت هستید اما هماهنگی و همراهی آن گونه كه باید دیده نمی گردد و با این صدمه جان وطن در خطر است و نمی دانم چه زمانی باید پاسخگو باشید.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به تلاش شورا برای تعطیلی مهمترین كانون انتقال ویروس كرونا كه حمل و نقل عمومی است اظهار داشت: اما متأسفانه این امر مورد قبول قرار نگرفت و نخستین فوتی ها را در ناوگان حمل و نقل عمومی داشتیم. امروز در اتوبوسرانی ۴۰ نفر و در مترو ۳۵ نفر از همكاران ما مبتلا به كرونا هستند.

1399/01/19
23:42:23
5.0 / 5
2817
تگهای خبر: شورا , مدیر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است