شهردار منطقه ۱۲ خبر داد

اتمام بهسازی خیابان لاله زار تا آخر سال جاری

اتمام بهسازی خیابان لاله زار تا آخر سال جاری كار در محل: شهردار منطقه 12 اظهار داشت: بهسازی و نوسازی خیابان لاله زار تا آخر سال جاری به اتمام می رسد.محمدعلی سعادتی شهردار منطقه ۱۲ در گفتگو با خبرنگار مهر درباب آخرین وضعیت بهسازی خیابان لاله زار اظهار داشت: قسمت شمالی خیابان لاله زار از خیابان جمهوری تا انقلاب تا آخر سال آماده بهره برداری خواهد شد. بعد از اتمام بهسازی صرفاً یك لاین ۴ متری در مركز خیابان برای عبور سواره باقی می ماند و باقی عرصه لاله زار برای حضور پیاده خواهد بود. امیدواریم تا آخر سال این خیابان آماده بهره برداری شهروندان شود.
وی اضافه كرد: مبلمان كافی و تجهیز خیابان به شیرهای هیدرانت آتش نشانی و استفاده از پوشش گیاهی مناسب همچون درخت های بلوط و درخت هایی كه میوه می دهند از دیگر اقداماتی است كه برای این خیابان انجام شده است. همین طور نور خیابان لاله زار را نیز تقویت كرده ایم.
وی در پاسخ به این پرسش كه در بهسازی خیابان لاله زار احیای باردیگر سینماها نیز پیش بینی شده است، اظهار داشت: موضوع خیابان لاله زار موضوع پیچیده ای است. بیشتر از ۴۰ تا ۵۰ سال نسبت به این خیابان كم مهری شده است و بنا بر این حل مشكلات آن پیچیدگی های خودرا دارد. برای احیا خیابان لاله زار در كنار مسائل فرهنگی، اجتماعی باید به موضوعات اقتصادی نیز توجه كرد و مسائل را به تدریج و با كوچك كردن برطرف كرد.
در حال حاضر با ساماندهی پیاده رو این خیابان، شرایط را برای احیا سایر موضوعات فراهم نموده ایم. بعضی از فضاهای تجاری كه در حال ساخت هستند درخواست كرده اند كه به سینما تغییر كاربری دهند و این نشان میدهد اگر ما شرایط را فراهم نماییم مردم نیز از آن استقبال كرده و با ما همراه می شوند.
همچنین بعضی از انبارها و ساختمان های لاله زار توسط بخش خصوصی ساماندهی و تبدیل به گالری و رستوران می شوند كه نقش شهرداری در این میان فقط نقش تسهیل گری است و این یعنی اگر ما در راه درست حركت نماییم مردم نیز به خوبی ما را همراه می كنند.

1398/11/12
21:39:30
5.0 / 5
4533
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است