توسط بنیاد مستضعفان صورت گرفت

تحویل 6۰۱ هزار تن سیمان رایگان به مناطق سیل زده

تحویل 6۰۱ هزار تن سیمان رایگان به مناطق سیل زده كار در محل: بنیاد مستضعفان تا ابتدای بهمن امسال بیشتر از 6۰۱ هزار تن سیمان رایگان برای بازسازی مناطق لطمه دیده از سیل و زلزله به بنیاد مسكن تحویل داد.


به گزارش كار در محل به نقل از مهر، به دنبال وقوع سیل و زلزله و سوانح طبیعی در نقاط مختلف كشور و باتوجه به وظیفه بنیاد در تامین سیمان مورد نیاز برای بازسازی مناطق لطمه دیده، بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی تا ابتدای بهمن ماه، بیشتر از ۶۰۱ هزار تن سیمان را به صورت رایگان در اختیار بنیاد مسكن قرار داد. محمد اتابك مدیرعامل هلدینگ كاوه پارس با بیان این خبر اظهار نمود: بنیاد مستضعفان برای بازسازی مناطق سیل زده ۷ استان كه در فروردین ماه امسال گرفتار خسارت شدند، نزدیك به ۳۰۹ هزار تن سیمان را تخصیص داده كه این میزان سیمان اهدایی، تحویل بنیاد مسكن شده است. وی افزود: همین طور مجموع سیمان اهدایی بنیاد مستضعفان برای بازسازی مناطق زلزله كرمانشاه نزدیك به ۲۰۰ هزار تن بوده كه در ۷ مرحله تحویل بنیاد مسكن شده است. مدیرعامل هلدینگ كاوه پارس افزود: علاوه بر این برای بازسازی مناطق لطمه دیده از زلزله مسجد سلیمان در استان خوزستان و زلزله شهرستان میانه در استان آذربایجان شرقی كه امسال گرفتار خسارت شدند، حدود ۴ هزار تن سیمان رایگان از طرف بنیاد مستضعفان تحویل بنیاد مسكن شد. بگفته اتابك روند تحویل سیمان اهدایی بنیاد مستضعفان برای بازسازی مناطق لطمه دیده همچنان ادامه دارد و مقرر است حدود ۲۵۸ هزار تن سیمان دیگر برای بازسازی مناطق سیل زده و ۱۱ هزار تن برای مناطق زلزله زده در استان كرمانشاه به بنیاد مسكن انقلاب اسلامی واگذار شود.

بنیاد مستضعفان به دنبال سیل اخیر در استان های سیستان و بلوچستان، هرمزگان و جنوب كرمان نیز اعلام نمود تمام سیمان مورد نیاز برای بازسازی این مناطق را تامین می كند.

1398/11/07
20:50:52
5.0 / 5
4076
تگهای خبر: مدیر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است