حبیب زاده در مخالفت با طرح اصلاحیه مصوبه تعارض منافع؛

زمینه كاهش درآمد پرسنل شهرداری را فراهم نكنیم

زمینه كاهش درآمد پرسنل شهرداری را فراهم نكنیم به گزارش كار در محل عضو شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: با بعضی از اصلاحات زمینه كاهش درآمد پرسنل شهرداری را فراهم نكنیم.به گزارش كار در محل به نقل از مهر، افشین حبیب زاده در یكصد و هشتاد و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در مخالفت با طرح اصلاحیه ماده ۷ مصوبه تعارض منافع در شهرداری تهران اظهار داشت: بعد از تصویب مصوبه تعارض منافع، تعدادی از مهندسان شاغل در بخش های مختلف شهرداری نسبت به ماده هفت این مصوبه در دیوان عدالت اداری اعتراض كرده كه بعد از رسیدگی دیوان این ماده را رد كرد. اینكه حالا با اصلاحاتی در ماده بخواهیم آنرا به تأیید شورای اسلامی شهر برسانیم مخالف قواعد، عرف و مقررات مربوطه است. همینطور باید اشاره نمود در پروژه هایی كه پرسنل متخصص و خدوم شهرداری حضور دارند با عنایت به تجارب ایشان جزو بهترین پروژه ها می باشند.
نایب رئیس كمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیك شورای اسلامی شهر تهران درباره محتوای این طرح اظهار نمود: در ۱۹ بهمن ماه سال ۱۳۹۶ دستورالعملی از جانب وزارت راه و شهرسازی صادر شد كه به قدری دستورالعمل مربوطه موسع بود كه همه گروه ها و اشخاص را دربرمی گرفت كه خود وزارتخانه در ۲۷ اسفند سال ۹۶ متن اولیه را اصلاح و متن تعدیل شده ای را آورد. هر چند آن هم امكان اجرا نداشت.
رئیس كمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران تآكید كرد: وقتی وارد تهدید حقوق و درآمدهای افراد می شویم باید مراقب باشیم تا برای كسانی كه از این طریق سالیان طولانی كسب درآمد می كنند، مشكل جدی ایجاد نكنیم.
حبیب زاده همینطور پیشنهاد حذف اعضای هیأت مدیره، مدیرعامل و معاونین سازمان نوسازی شهرداری تهران از تبصره یك طرح اصلاحی ماده هفت مصوبه تعارض منافع شهرداری را بیان كرد كه به تصویب اعضای شورای اسلامی شهر تهران رسید.


1398/10/12
11:03:10
5.0 / 5
4294
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است