معاون شهردار:

هزینه مشاركت شهرداری تهران در اربعین قبل ۸ میلیارد تومان بود

هزینه مشاركت شهرداری تهران در اربعین قبل ۸ میلیارد تومان بود به گزارش كار در محل معاون خدمات شهری شهرداری تهران اعلام نمود كه سال قبل شهرداری تهران ۸ میلیارد تومان برای مشاركت در برگزاری مراسم اربعین حسینی هزینه كرده است.به گزارش كار در محل به نقل از مهر، محسن هاشمی در بررسی لایحه مجوز انجام هزینه به شهرداری تهران برای مشاركت در برگزاری مراسم اربعین حسینی خطاب به معاون خدمات شهری شهرداری تهران تصریح كرد: از آقای یزدانی می خواهیم گزارش عملكرد هزینه شهرداری تهران در مشاركت مراسم اربعین حسینی را به شورای شهر عرضه نماید. اینكه چه اقداماتی انجام شد.
وی اضافه كرد: همینطور از معاون شهردار می خواهیم در باره حسابی كه قرار بود افتتاح شود تا كمكهای مردمی برای این مراسم در این حساب جمع آوری شود هم توضیحاتی به شورای شهر عرضه نماید.
مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران در عرضه توضیح برای هزینه كرد شهرداری تهران در مشاركت در برگزاری مراسم اربعین حسینی اظهار داشت: سال قبل شهرداری تهران ۸ میلیارد تومان برای این مراسم هزینه كرده است و ردیف همه هزینه ها مشخص است و بخش مالی برپایه وظایف محوله به شهرداری، هزینه ها را پرداخت می كند.
وی اضافه كرد: وزیر كشور بعنوان رئیس ستاد اربعین این مراسم را مدیریت می كند و شهرداری تهران بعنوان رئیس كمیته خدمات شهری مسئولیت هایی را برعهده دارد. شهرداری تنها در بخش نظافت با ستاد اربعین همكاری دارد و خارج از وظایف تعیین شده، خدمات دیگری از قبیل عرضه غذا و غیره را ندارد.
یزدانی با اشاره به اینكه در پیشنهادی عنوان شد كه شهرداری تنها در یك مرز مستقر شود، تصریح كرد: امسال این مساله امكان پذیر نیست. شهرداری تهران برپایه وظایف تعیین شده در مرزها مستقر است. برای نمونه ما در نجف در یك محدوده فقط مسئولیت داریم و اطراف نجف به شهرداری مشهد واگذار شده است.

1398/07/07
19:13:02
5.0 / 5
4448
تگهای خبر: خدمات , شهرداری , شورا , مدیر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است