از سوی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی؛

معاونان بیمه ای و اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی منصوب شدند

معاونان بیمه ای و اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی منصوب شدند كار در محل: با صدور احكام جداگانه ای از طرف مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، معاونان بیمه ای و اداری و مالی این سازمان منصوب شدند.


به گزارش كار در محل به نقل از مهر، بر طبق این احكام، هادی زبده شیركوهی به سمت معاون اداری و مالی و مهرداد قریب بعنوان معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی منصوب شدند. دربخشی از این احكام آمده است:
امیدوارم با توكل به خداوند متعال و در سایه عنایات ائمه معصومین علیهم السلام و رعایت جوانب شرعی و قانونی، امانت داری، مقررات مربوطه، توجه به منافع و مصالح سازمان، استفاده از تمام ظرفیت ها و سرمایه های انسانی متخصص و مجرب و همین طور اقدامات مبتنی بر برنامه ریزی و پایش عملكرد در امتداد نیل به اهداف تبیین شده خصوصاً اصول وسیاست های نظام جامع تامین اجتماعی و صیانت از حقوق شركای اجتماعی سازمان شامل بیمه شدگان، بازنشستگان و كارفرمایان تلاش كنند. از درگاه خداوند متعال توفیقات بیش از پیش جنابعالی را در راه خدمت شایسته به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با رعایت قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید مسالت می نمایم. گفتنی است، هادی زبده شیركوهی كه به سمت معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی منصوب شده است قبل از این شهردار منطقه ۱۶ تهران بوده و همین طور دارای سوابق وتجارب مختلف در حوزه اداری و مالی است. مهرداد قریب معاون بیمه ای جدید سازمان تامین اجتماعی قبل از این مدیر كل وصول حق بیمه این سازمان بوده است.


منبع:

1398/06/20
22:50:52
5.0 / 5
4492
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است