هاشمی:

مشكلی برای نامگذاری معابر و خیابان ها نداریم

مشكلی برای نامگذاری معابر و خیابان ها نداریم به گزارش كار در محل رئیس شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: شورای شهر برای نامگذاری معابر و خیابان ها بر مبنای مصوبه شورا به نام مشاهیر و هنرمندان مشكلی ندارد.


به گزارش كار در محل به نقل از مهر، محسن هاشمی روز یكشنبه بعد از آخر جلسه شورای شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران به تشریح جلسه امروز شورای شهر پرداخت و در پاسخ به این سوال كه شائبه سیاسی بودن شورایاری ها در دوران قالیباف هم مطرح شده بود، اضافه كرد: آن موقع هم نباید تهمت می زدید. هاشمی همینطور درباره تصویب اساسنامه شورایاری ها در صحن شورای شهر تهران اظهار داشت: ۱۲ نفر از اعضای شورای شهر طرح دو فوریتی را در این خصوص مطرح نمودند.

وی با اشاره به اینكه تلاش می نماییم انتخابات شورایاری ها در موعد مقرر خود صورت گیرد، اظهار داشت: در گذشته سازمان بازرسی كل كشور نسبت به انتخابات شورایاری ها انتقاداتی داشت و هر بار مطرح می كرد كه این اعتراضات حل می شود.

هاشمی اضافه كرد: از آنجائیكه چهار دوره انتخابات برگزار گردید این دوره هم با مخالفت روبه رو نشد.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران اضافه كرد: برداشتن پل گیشا نباید باعث ایجاد ترافیك شود.

هاشمی در پاسخ به این سوال كه برداشتن سازه پل از جانب شهرداری باعث ترافیك شدید در آن محدوده می شود، تصریح كرد: باید بعد از تكمیل زیر گذر گیشا و امكان تردد خودرو ها از این زیرگذر، پل روگذر برداشته شود تا مشكل ترافیك در شهر ایجاد نشود.

وی ادامه داد: حناچی (شهردار تهران) مسابقه ای برای تبدیل پل گیشا به مناطق اطراف برای پیاده روها در نظر داشت و تلاش داشت كه بر روی پل فعالیت های فرهنگی صورت گیرد.

هاشمی در ادامه با اشاره به بازدید از كارخانه واگن سازی تهران اظهار داشت: این بازدید پیرو فعالیت ستاد فعال كردن مترو برای رسیدن از دو میلیون سفر به ۷ میلیون سفر انجام شده است.

رئیس شورای شهر تهران افزود: هم اكنون از ۱۳۰۰ واگن كه در مترو فعال است تنها ۲۱۷ خارج از كشور وارد شده و بقیه آنها در كارخانه های واگن سازی كشور تولید شده است.

وی افزود: در این بازدید بر این مورد تاكید شد كه می توان با كمك ۴ كارخانه واگن سازی در كشور و امكان سنجی آنها واگن های مورد نیاز را در كشور تولید كرد.

رئیس شورای شهر تهران در ادامه در پاسخ به این سوال كه آیا شورای شهر برای نامگذاری ها و اجرای مصوبه شورا اقدامی انجام می دهد یا خیر، اظهار داشت: شورای شهر برای نامگذاری معابر و خیابان ها بر مبنای مصوبه شورا به نام مشاهیر و هنرمندان مشكلی ندارد.

1398/02/22
13:57:41
5.0 / 5
4385
تگهای خبر: تولید , سازمان , سفر , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است