صادقی از سازمان مدیریت بحران شهر تهران خداحافظی كرد

صادقی از سازمان مدیریت بحران شهر تهران خداحافظی كرد به گزارش كار در محل رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران از سازمان پیشگیری و مدیریت شهر تهران خداحافظی كرد.به گزارش كار در محل به نقل از مهر، احمد صادقی در جشن آخر سال سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در جمع كاركنان این سازمان اعلام نمود كه در سال جدید دیگر در كنار همكاران نخواهد بود.
وی با بیان اینكه خدا را شاكرم كه بر من منت نهاد كه توانستم حدود ۵ سال از عمر خویش را در خدمت شهروندان تهرانی بعنوان رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران سپری كنم، اضافه كرد: در طول این سال ها من و همكارانم پستی و بلندی های زیادی را سپری كردیم حادثه طوفان تهران، سیل فرحزاد، زلزله ملارد و هم چنین حادثه آتش سوزی پلاسكو جز تلخی های این دوران بود كه درس آموخته های بسیاری را برجای گذاشت.
صادقی با اشاره به خاطرات به یاد ماندنی دوران خدمت خود اظهار داشت: تدوین و تصویب لایه های گسل شهر تهران، برنامه كاهش خطرپذیری شهر تهران و سامانه اخطار سریع زلزله، پروژه های مهمی بود كه اجرایی شد.

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران با اشاره به اینكه امروز دوران مسئولیت من در شهرداری تهران به آخر رسید و در سنگری دیگر به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمت خواهم كرد، اذعان كرد: من با كمك همكاران سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، رویكرد مدیریت بحران را از پاسخ محور به خطر محور تغییر دادم و طی این سال ها تلاش كردم تا به همه جنبه های مدیریت بحران از پیشگیری تا بازتوانی توجه گردد و امیدوارم در آینده در حوزه مدیریت بحران رویكرد تمام مخاطرات سرلوحه اقدامات پیش رو قرار گیرد.
صادقی با اشاره به اینكه با گذشت بیشتر از ۱۵ سال از تدوین طرح جامع در مدیریت بحران شهر تهران كه در سال های گذشته ثمرات ارزشمندی برای این شهر داشت، تدوین مجدد این طرح را ضروری می كند، اذعان كرد: خوشبختانه مقدمات این امر الان فراهم گشته است، اما متأسفانه تغییرات مدیریتی طی یكی دو سال گذشته، امكان انجام آنرا فراهم نكرد. حال كه به لطف خداوند متعال این ثبات در مجموعه شهرداری تهران به وجود آمده است، سفارش و پیشنهاد اكید اینجانب بر تدوین طرح جامع مدیریت بحران شهر تهران است، یقین دارم كه اجرای آن می تواند اثرات مفیدی برای ایمنی و تابآوری شهر داشته باشد.

وی در انتها برای سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران و همینطور مجموعه مدیریت شهری آرزوی توفیق خدمت و بهروزی كرد.

1397/12/28
22:19:02
5.0 / 5
4961
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است