فتاح:

مناطق زلزله زده كرمانشاه، اولویت كمیته امداد در سال ۹۸

مناطق زلزله زده كرمانشاه، اولویت كمیته امداد در سال ۹۸ به گزارش كار در محل رئیس كمیته امداد با اشاره به اینكه وضعیت رسیدگی به مناطق زلزله زده كرمانشاه و مردم این منطقه در اولویت ما در سال ۹۸ است، اظهار داشت: راه اندازی و واگذاری ۵۲۰۰ واحد مسكونی در سه مرحله انجام شده است.به گزارش كار در محل به نقل از مهر، پرویز فتاح، رئیس كمیته امداد در دیدار با استاندار كرمانشاه و رئیس ستاد مدیریت بازار كشور اظهار داشت: ۵۲۰۰ واحد مسكونی در استان كرمانشاه برای مددجویان راه اندازی شده است كه اغلب این واحدها متعلق به زنان سرپرست خانوار است.
وی اضافه كرد: در سه مرحله واحدهای مسكونی به مناطق زلزله زده كرمانشاه اختصاص پیدا كرده است كه در مرحله اول ۱۵۰۰ واحد، مرحله دوم ۲۵۰۰ و در مرحله سوم هم ۲۷۰۰ واحد مسكونی راه اندازی و واگذار شده است.
فتاح تصریح كرد: راه اندازی و بازسازی واحدهای مسكونی تا نیمه دوم سال آینده به صورت كلی تمام می شود و در این خصوص ركورددار هستیم.
رئیس كمیته امداد ضمن تشكر از استاندار كرمانشاه اظهار داشت: كرمانشاه نباید از اولویت بیفتد و نباید اینگونه باشد كه فقط در هنگام زلزله به فكر مناطق بیفتیم بلكه باید از نظر روحی و روانی هم اقدامات ویژه ای در این منطقه صورت گیرد.
وی با اشاره به اینكه در سال ۹۸ كرمانشاه در اولویت كمیته امداد است، خاطرنشان كرد: كار ما تازه شروع است و اینكه فقط خانه بسازیم نیست. بلكه باید كاری نماییم تا زندگی عادی مردم جریان پیدا كند.
فتاح تاكید كرد: كار اصلی ما پیش روست و اقدامات مثبتی در سال آینده انجام خواهیم داد.


1397/12/20
14:46:53
5.0 / 5
4634
تگهای خبر: كمیته امداد , مدیر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است