اذروش مطرح كرد

اختصاص یارانه سفر زیارتی به بازنشستگان، حمایت و صادرات تولید داخلی

اختصاص یارانه سفر زیارتی به بازنشستگان، حمایت و صادرات تولید داخلی به گزارش كار در محل مدیرعامل یكی ازشركت های زیرمجموعه صندوق بازنشستگی كشوری اظهار داشت: برای سفرهای نوروزی بازنشستگان افزایش ۱۰ درصدی یارانه سفر را داریم و هر بازنشسته همراه یك نفر می تواند از این یارانه برخوردار شود.به گزارش كار در محل به نقل از مهر، ولی آذروش بامداد امروز در بازدید از برخی صنایع تولیدی اظهار داشت: یارانه سفر ۱۰ درصد برای بازنشستگان و خانواده های آنها افزایش یافته است به صورتی كه مبلغ آن از ۳۳۰ به ۳۷۰ هزار تومان رسیده است و برای ایام نوروز فرد بازنشسته با یك همراه می تواند از این یارانه استفاده نماید.
وی اظهار داشت: همینطور برای ایام نوروز بازنشستگان تورهای زیارتی به عتبات، نجف و كربلا را در دستور كار داریم كه به این افراد هم یارانه سفر اختصاص پیدا می كند.
وی با اشاره به اینكه در بخش گردشگری توانستیم ۶۴ هتل را بازسازی، نوسازی و بهسازی نماییم، اظهار داشت: همینطور برای ۲۱ هتل ارتقای ستاره داشته ایم.
مدیرعامل آتیه صبا اظهار داشت: تا آخر سال ۱۰۰ هزار بازنشسته از سفرهای سیاحتی و زیارتی بهره مند می شوند و تابحال ۷۴ هزار نفر از سفر تسهیلات بهره مند شده اند.
وی اظهار داشت: تخفیف ۵۰ درصدی برای اقامت بازنشستگان و همینطور ۱۵ درصدی جهت استفاده از رستوران برای بازنشستگان در نظر گرفته شده كه می توانند با ۴ همراه از این تسهیلات بهره مند شوند.
آذروش با تاكید بر اینكه از هر ۱۲ شغل یك شغل به صنعت گردشگری اختصاص دارد اظهار داشت: هر توریست می تواند معادل ۳۰ بشكه نفت درآمدزایی داشته باشد.
وی اظهار داشت: در شركت های زیرمجموعه ما امسال به پشتیبانی از تولیدات ملی اهمیت ویژه ای داده ایم و در این راستا كوشیده ایم علاوه بر رفع نیاز داخلی در بخش صادرات فعالیت نماییم.
وی از رونمایی از دو پروژه بزرگ اطلاع داد و اعلام نمود: ارسال لوله های تولیدی به كشورهای عمان و قطر و ارسال شیرآلات به كشور عراق صورت خواهد گرفت و در این راستا از ۱۴ هزار تن به ۳۳ هزار تن رسیده ایم و تلاش های ما رشد ۲۰۰ درصدی را نشان داده است.
آذروش اظهار داشت: در گذشته شركت های ورشكسته ای داشته ایم كه مطالبات آنها ۵ ماه به تعویق افتاده بود كه حالا توانستیم تمام این مشكلات را برطرف نماییم به صورتی كه هم اكنون حتی یك روز هم معوقات نداریم.
وی اظهار داشت: برای مهار آب های مرزی، لوله های چدنی را تولید كرده ایم و در شرایط سخت فعلی كه در دوران جنگ اقتصادی هستیم اقدامات خوبی انجام داده ایم كه این نشان از تلاش مجموعه های ما دارد.
آذروش خاطرنشان كرد: صادرات ۴۰ تریلی كار بزرگی است كه در پشتیبانی از تولید ملی انجام شده است كه این صادرات را به كشورهای حاشیه خلیج فارس انجام داده ایم.

1397/12/13
13:56:12
5.0 / 5
4731
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
کار در محل

كار در محل

کار در محل سفارش دهنده

kardarmahal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار در محل محفوظ است