قیمت نبشی، رابیتس، مفتول، توری حصاری و پرسی

قیمت نبشی، رابیتس، مفتول، توری حصاری و پرسی كار در محل: توری پرسی كه با موج دادن سیم های فلزی تولید می شود به عنوان فنس ، حصاری ، بتون ریز ، قفس حیوانات و غیره استفاده می شود.


تولید انواع توری پرسی و موارد استفاده از آنها:

توری پرسی معمولاً از مفتول های حرارتی که بصورت مفتول بافت و چشمه های مربع و مستطیل شکل تولید میشود. سیم مفتول به کار رفته در این نوع توری ها در سایزهای ۲ میلیمتر الی ۶ میلیمتر تولید شده پس از آن بصورت دنده شده در می آید و با دستگاه در ابعاد مختلف بصورت تار و پود بافته می شود.

موارد کاربرد توری پرسی در صنایع مختلف:

توری پرسی که با موج دادن سیم های فلزی تولید می شود به عنوان فنس ، حصاری ، بتون ریز ، قفس حیوانات ، سرند در معادن ، مش بند ، ساختمان سازی و عمران و همچنین در کارخانه های ذغال سنگ استفاده می شود.

توری پرسی از مفتول گالوانیزه گرم تولید میشود. این توری به عنوان فنس و یا فیلتر در بسیاری از صنایع کاربر دارد. توری پرسی سنگین در معادن و دیگر صنایع مربوط کاربرد دارد. توری پرسی سبک نیز به عنوان فیلتر در صنایع مواد غذایی استفاده می شود.

 

توری حصاری مرغوب با کیفیت رقابتی

توری حصاری مرغوب در اصل یک محافظ می باشد که دارای مقاومت و عمر طولانی ، نصب ساده و امنیت بسیار بالا می باشد . توری های حصاری گالوانیزه معمولاً با استفاده از مفتول هایی ساخته میشود که یک لایه فلز از جنس روی به طور ویژه ای روی آنها را پوشانده و بافته شده است. فلز روی باعث افزایش مقاومت این نوع توری ها در برابر رطوبت و عوامل محیطی تا مدت زمان طولانی می شود.

توری های حصاری از جنس پلی اتیلن دارای مواد uv ضد اشعه و ماورا بنفش می باشند که از آن بیشتر برای حصارکشی موقت استفاده می گردد. پلی اتیلن دوام توری های حصاری را در طبیعت تا 5 سال به طور تضمینی افزایش می دهد.

مقاوم ترین توری های حصاری در بازار:

توری های حصاری با مقاومت بسیار بالا معمولاً از جنس فولاد ضد زنگ یا استیل ساخته میشود که به خاطر قیمت و هزینه های آن برای حصارکشی هایی مانند باغ یا ورزشگاه مقرون به صرفه نمی باشد و موارد کاربردی خاصی دارد ولی توری حصاری از هر جنسی نسبت به نیاز استفاده میشود تا هم از لحاظ اقتصادی بصرفه باشد و هم بتواند امنیت محدوده مورد نظر را به خوبی تضمین نماید.

 

کاربرد نبشی آهنی و قیمت آن در بازار:

یکی از انواع پروفیل های مهم  ساختمانی نبشی فولادی است که معمولاً کاربرد آن به دو شکل مرکب و منفرد می باشد.

معمولاً از نبشی های آهنی در اتصال پل ها به ستون ها و یا دیگر اتصالات استفاده می شود. از این پرفیل همچنین برای ساخت ستون و خرپا هم استفاده می شود. جهت دریافت قیمت نبشی لطفاً از وبسایت فولاد توفیقی استفاده نمایید.

کاربرد اصلی نبشی معمولا در محکم کردن و متصل کردن انواع پلها به ستونها، متصل کردن تیرآهن به بیمهای باربری و همچنین اتصال ستونها به صفحات فونداسیون می باشد.

نبشی های لقمه:

یکی دیگر از انواع نبشی ها، نبشی لقمه می باشد. این نوع نبشی ها به طور معمول به دو صورت فابریک و پرسی تولید می شود که از آن در سازه های مختلفی از جمله آسانسورها استفاده می شود. روش فابریک: در این روش از همان ابتدا به شکل نبشی از خط تولید خارج می شود اما در روش پرسی معمولاً یک تکه ورق با طول 6 متر از وسط خم شده و به شکل نبشی در می آید. نبشی ها را با دو معیار ضخامت و اندازه بال ها دسته بندی می کنند.

نبشی های گالوانیزه:

از دیگر انواع نبشی ها میتوان  نبشی های گالوانیزه را نام برد. این نوع نبشی ها عموماً از ورق های آهنی که با روی پوشانده شده است تولید می شوند  که از زنگ زدگی آن جلوگیری می کند. نبشی های موجود اغلب تولید داخل می باشند که از ضخامت 2 تا 20 میل وجود دارند، البته در میان آن ها نبشی های وارداتی از روسیه نیز یافت می شود.

انواع نبشی ها از نظر شکل ظاهری: 1-نبشی  بال مساوی      2-نبشی  بال نامساوی

نبشی بال مساوی: سایز هر دو بال با یکدیگر مساوی است و در نبشی بال نامساوی سایز دو بال  با هم تفاوت دارند. در نقشه های ساختمانی نبشی را با (L) نمایش می دهند و در نبشی هاب از نوع بال مساوی پس از این حرف سایز آن را درج می کنند.

 

تولید و فروش رابیتس با کیفیت بالا و قیمت استثنایی

رابيتس ورق فولادی-گالوانیزه گرم شبکه ای است که معمولاً در ضخامتهای ۲۵/۰ الی ۵/۰ ساخته می شود. رابیتس در اصل  ورق مشبکی میباشد که بیشتر در صنایع ساختمان سازی مورد استفاده قرار میگیرد. رابیتس ها را برای جلوگیری از ترک و انفصال دیوار و یا سقف کاذب استفاده میکنند. با استفاده از رابیتس  پیوستگی و مقاومت سقف های کاذب و دیوار ها حفظ می شود.

انواع رابیتس و قیمت آن

برای اطلاع از قیمت رابیتس به سایت صنایع فولاد ت